حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۰۳۶۰۲
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳

به گزارش معاونت روابط عمومی سپاه امام سجاد علیه السلام، دراین بیانیه به مناسبت روز جهانی قدس آمده است: به علت اثرات مخرب و مضرات جهانی که غده سرطانی رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیستی بر بشریت به ویژه مسلمانان جهان تحمیل کرده، امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز جهانی قدس نامگذاری کردند.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: اسرائیل غاصب امروز نمادی از یک مجموعه شکست خورده و درحال فروپاشی است که نقش قوی‌ترین فرمانده مبارزه با تروریسم سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی در آن بی بدیل است و امسال در بزرگداشت این روز مبارک اگر چه از حضور سردار دل‌ها محروم هستیم، اما مکتب شهید حاج قاسم، الهام بخش آزادی خواهان وحق طلبان عالم برای آزادی قدس شریف است.

امسال در حالی به استقبال پاسداشت این روز می‌رویم که جبهه مقاومت قوی‌تر از همیشه برای خروج نیرو‌های تروریست اراده خود را به کار خواهد گرفت.

در ادامه این بیانیه، سپاه امام سجاد علیه السلام مردم مؤمن و روزه دار استان و شهرستان های هرمزگان را به حمایت از حق و مظلومیت و انزجار از ظلم و اشغالگری در روز جهانی قدس دعوت کرده است.

ارسال نظرات