حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ساری-سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا و رئیس هیئت کشتی بسیج کشور در پیامی قهرمانی کشتی گیران فرنگی کار مازندرانی را در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۰۳۶۴۰
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴

رئیس هیئت کشتی بسیج کشور قهرمانی کشتیگیران فرنگی کار مازندرانی را تبریک گفت

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا و رئیس هیئت کشتی بسیج کشور در پیامی قهرمانی کشتی گیران فرنگی کار مازندرانی را در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: 

درخشش قهرمانانه کشتی گیران جوان و دلاور فرنگی کار مازندرانی جناب آقای مهدی بالی، ناصر علیزاده و سجاد ایمن طلب در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا و اهتزار پرچم پرافتخار ایران اسلامی بر بام قاره کهن، بار دیگر جلوه‌ای از اقتدار، اراده، غرور ملی، توانمندی و شایستگی جوانان این مرز و بوم را که سرمایه ملی هستند، به نمایش گذاشت.

اینجانب ضمن تبریک به دلاوران کشتی گیر عزیز مازندرانی که همواره با افتخارآفرینی دل ملت به ویژه مردم دیار پهلوان پرور مازندران را شاد کردند، تبریک می‌گویم و با خداقوت جانانه به دست‌اندرکاران تیم ملی کشتی فرنگی از خدای متعال برای جوانان عزیزمان در تمامی عرصه‌های جهانی، تداوم سربلندی و موفقیت را مسئلت می‌نمایم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات