حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سازمان بسیج عشایری کشور به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر و از آحاد مردم و عشایر دعوت کرد در این راهپیمایی شرکت نمایند.
کد خبر: ۹۵۰۳۶۶۰
|
۲۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۲

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج عشایری؛ سازمان بسیج عشایری کشور به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر نمود و از همه آحاد جامعه به ویژه عشایر جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نمود.

متن بیانیه بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
امروز بحمدلله در نتیجه ی رشادت های بی‌نظیر سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی(ره)جهان اسلام در حال تبدیل شدن به یک امت واحد به معنای واقعی کلمه است و کشورهای مسلمان یکی پس از دیگری با جمهوری اسلامی ایران که پرچمدار مقاومت و مبارزه با رژیم صهیونیستی است دست دوستی و برادری،بیش از پیش میدهند،شرایط در جبهه ی دشمن بسیار متفاوت است.
در فلسطین اشغالی امروزه چه مسلمان بومی عرب و چه یهودیانی که میهمانان نا خوانده ی ان سرزمین مقدس اند بیش از هر زمان دیگری تغییر اوضاع را به سود ملت مقاوم و قهرمان فلسطین میبینند و ملت فلسطین به این نتیجه رسیده است که تنها راه پیروزی مقاومت است .بطوریکه مقاومت ، مجاهدان فلسطینی را از روزی که با سنگ و کلوخ از سرزمین مادر خود دفاع میکردند امروزه در جایگاهی قرار داده است که حملات راکتی و موشکی یه قلب رژيم غاصب صهیونیستی انجام میدهند و اسرائیلی که با شعار از نیل تا فرات امده بود امروز در شهرک های غیر قانونی،درحال دفاع از خود است.
اگر امروزه نفتالی بنت نخست وزیر سابق این رژیم اعلام میکند به فروپاشی نزدیک شده ایم و با این شرایط ۸۰سالگی را نمیبینیم دلیلش را نه در طرح اصلاحات قضایی بنیامین نتانیاهو بلکه در مقاومت مظلومانه اما مقتدرانه مجاهدین فلسطینی باید جستجو کرد.
روز قدس امسال متقارن شده است با اخرین نفس های ای رژیم، رژیم کودک کشی که هر زمانی به بحران برخورد میکند آتش خمپاره بر سر مظلومان فلسطینی میریزد و از زن و کودک تا پیر و جوان را در شرایط نابرابری به خاک و خون میکشد لیکن امسال در استانه ی روز قدس شرایط در فلسطین اشغالی متفاوت است و جبهه ی مقاومت خسارات سهمگینی را در روزها و ماه های گذشته به اردوگاه دشمن وارد کرده است بطوریکه طبق گفته ی مسوولان نظامی رژیم صهیونیستی حملات اخیر جبهه مقاومت و مجاهدین فلسطینی به این رژیم در تاریخ بی سابقه بوده است.
رزمندگانی که در خط مقدم هستند چشم امیدشان به یاری دوستان خود در کشورهای مختلف بویژه ایران اسلامی است تا با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام حمایت از ایشان شعار "فلسطین محور وحدت جهان اسلام؛ قدس در آستانه آزادی"را به منصه ظهور برسانند.
ملت بزرگ ایران،عشایر غیور ایران،امروز جهان اسلام و برادران و خواهران مبارزمان در فلسطین اشغالی به حضور یکایک شما عزیزان در راهپیمایی روز جهانی قدس نیاز ویژه ای دارند و دنیا باید متوجه شود مردم ایران و عشایر ایران همانگونه که روزی مقابل رژیم مستبد پهلوی در داخل ایران ایستادند و استبداد را سرنگون کردند،امروز مقابل غده ی سرطانی منطقه خواهند ایستاند و تا نابودی این رژیم جنایتکار در کنار ملت فلسطین مبارزه میکنند.
۲۵ فروردین ۱۴۰۲روز مهمی برای هرکدام از ماست که تکلیف خود که همان کمک به مظلومان فلسطینی و تعبیر سخن حضرت رسول اکرم(ص) مبنی بر "هرکس صدای مظلومی را بشنود و اورا یاری نکند مسلمان نیست"، را انجام دهیم و با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس به جهانیان یاداوری کنیم که فلسطین تنها نیست و مردم ایران همانند ۴۴سال گذشته، پشتیبان و یاور مظلومان عالم و بالاخص ملت مقاوم فلسطین خواهند بود و یقین دارند پیروزی نزدیک است
و انشاالله ملت بزرگ ایران بار دیگر با حضور خود در این اجتماع جهانی مشتی محکم بر دهان استکبار و نظام سلطه ی جهانی خواهند کوبید و اعلام میکنند وعده ی الهی ان است که حزب‌الله هم الغالبون

سازمان بسیج عشایری کشور

ارسال نظرات