حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سپاه امام رضا علیه السلام با صدور اطلاعیه ای از مردم بصیر و همیشه در صحنه استان خراسان رضوی خواست تا با شرکت پرشور و شعور در راهپیمایی روز جهانی قدس، مردم مظلوم فلسطین را تا رسیدن به پیروزی نهایی حمایت کنند.
کد خبر: ۹۵۰۴۰۷۳
|
۲۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۱

به‌گزارش روابط عمومی سپاه امام رضا علیه السلام در این اطلاعیه آمده است وقایع این روزهای سرزمین های اشغالی، ذلت و زبونی بیش از پیش جبهه صهیونیزم واستکبار جهانی را به خوبی روایت می‌کند و این نتیجه همبستگی محور مقاومت و حمایت‌ ملت های مظلوم و آزادیخواه جهان بویژه مردم مسلمان ولائی ایران عزیز است.

 

در این اطلاعیه می خوانیم اینک پس از استقامت حدود ۷ دهه ی ملت مظلوم فلسطین، بارقه‌های امید برای پیروزی نهایی این ملت را در مقابل دژخیمان و جلادان عالم نمایان گردیده و صهیونیسم جهانی در وضعیت بسیار شکننده ای قرار گرفته و جز اعتراف به شکست راه و چاره ای ندارد.

 

 این اطلاعیه می‌افزاید، اکنون که ۴۴ سال از نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس با ابتکار بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی می‌گذرد نتایج و ثمرات این تصمیم تاریخی برای همگان روشن و آشکار شده و امت اسلامی به خود می بالد که وحدت و یکپارچگی و مقاومتش، ثمربخش بوده ومیرود که شاهد تحقق وعده مبشّر انقلاب ولی امر مسلمین جهان مبنی برنابودی رژیم صهیونیستی باشیم .

 

سپاه امام رضا علیه السلام در این اطلاعیه آورده است مردم ایران اسلامی در همیشه تاریخ پس از انقلاب از آرمان های ملت مظلوم فلسطین دفاع و حمایت کرده و با صدای بلند از این ملت مقاوم دفاع کرده و خواهند کرد.

 

همچنین در فراز پایانی این اطلاعیه خطاب به مردم شریف استان خراسان رضوی آمده است خدمتگزاران شما در سپاه وبسیج نیز در کنار شما مردم بصیر به صحنه آمده و همه با هم در جمعه پایانی این ماه عظیم الشأن همپای دیگر ملتهای مسلمان و با قدم های استوار و حضوری پر معنا در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهیم کرد و اقدامات اخیر متجاوزان و غاصبان قدس شریف را محکوم خواهیم نمود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها