حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
فرمانده سپاه شاهین‌دژ از توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان این شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: بیش از 30 میلیارد ریال اعتبار برای این موضوع در شهرستان تخصیص یافته است.
کد خبر: ۹۵۰۴۰۸۸
|
۲۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰

به گزارش بسیج از آذربایجان غربی، منصور یوسفی، فرمانده سپاه شاهین‌دژ، امروز 23 فروردین در حاشیه توزیع بسته‌های معیشتی در جمع خبرنگاران این شهرستان، گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان همگام با سایر شهرستان‌های استان رزمایش کمک مومنانه در شاهین‌دژ برگزار شده و بیش از 30 میلیارد ریال اعتبار برای توزیع بسته‌های معیشتی تخصیص یافته است.

وی اهتمام برای حمایت از خانواده‌های محروم و بی‌بضاعت را یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: به‌طورقطع یکی از مطالبات مقام معظم رهبری  از نهادها و ارگان‌های دولتی این است، که دربه خانواده‌های بی‌بضاعت توجه ویژه‌ای شود.

فرمانده سپاه شاهین‌دژ بیان کرد: بنابه ماموریت سپاه پاسداران در زمینه تامین امنیت پایدار در سطح منطقه یکی از عرصه‌هایی که جزء فعالیت‌های اصلی و مطالبات مقام معظم رهبری است، گام برداشتن در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم است.

یوسفی خاطرنشان کرد: توزیع 1 هزار و 500 در ماه مبارک رمضان امسال در شاهین‌دژ انجام می‌شود، ارزش ریالی هر کدام از این بسته‌ها ۲۰ میلیون ریال است و در مجموع بیش از ۳۰ میلیارد ریال برای این بسته‌های معیشتی از محل اعتبارات قرارگاه محرومیت‌زدایی حمزه سیدالشهدا (ع)، سپاه شهدای آذربایجان غربی و بسیج سازندگی هزینه شده است.

ارسال نظرات