حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تفتان گفت: به مناسبت شهادت مولای متقیان علی (ع) ۲ هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
کد خبر: ۹۵۰۴۰۸۹
|
۲۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۶

علیرضا ریگی، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در گفت وگو با خبرنگار بسیج در خاش افزود: توزیع ۴۰۰ کیسه برنج در سطح روستاهای سطح شهرستان تفتان بمناسبت ماه مبارک رمضان در ایام شهادت امیرمومنان علی (ع) از دیگر اقدامات این نهاد با مشارکت خیران است.

وی اظهار کرد: بخش بزرگی از خانواده های مستمند و مستضعف در نزد خیران گرامی دارای جایگاه و عزت بوده، بنابراین رسیدگی به نیازهای این قشر از وظایف ما بوده و در این راستا از ظرفیت ارزشمند خیران نیز بهره می بریم.

ریگی ادامه داد: در ایام ماه مبارک رمضان نیازهای حداقلی مردم محروم و نیازمند با همکاری خیران تامین می گردد.

این مسئول اظهار کرد: در سفره کریمانه کمیته امداد و خیران روزانه افزون بر ۵۰۰ نیازمند در این شهرستان اطعام شدند.

رئیس اداره کمیته امداد خمینی شهرستان تفتان گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان نیز یک هزار کیسه برنج بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) شهرستان تفتان توزیع شد.

شهرستان تفتان دارای ۳۲۰۰ خانوار تحت حمایت بوده که با برنامه ریزی انجام شده با فرمانداری تفتان به امید خدا تمامی خانواده‌ها از سبد مواد غذایی بهره‌مند و همچنین در کنار توزیع سبد مواد غذایی طبخ و توزیع غذای گرم نیز با همت خیرین انجام می‌شود.

ارسال نظرات