حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دنا در پیامی قشرهای مختلف مردم را به حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
کد خبر: ۹۵۰۴۴۲۷
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج، متن این پیام به شرح زیر است. 

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز اسلام است. امام خمینی(ره)

فلسطین یک سرزمین اسلامی است که رنج یک قرن اشغال توسط کفار را بر شانه می کشد و فریاد "یا للمسلمین" ملت فلسطین به رساترین وجه بلند است و لبیک گویان این فریاد چشم در راهند.

روز قدس، لبیکی بلند به این نصرت طلبی ملت فلسطین است،روز قدس، یادآور تکلیفی برای ملل مسلمان نسبت به فلسطین است که فرمود: " وَ لَنْ يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرينَ عَلَي الْمُؤْمِنينَ سَبيلاً ".
روز قدس، روز استجابت دستور خداست و رسول که فرمان داد: " يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اسْتَجِيبُوا لِلَّهِ وَلِلرَّسُولِ إِذَا دَعَاكُمْ ".

امروزه ضرورت وحدت امت اسلامی برای آزاد سازی فلسطین و قدس شریف؛ با توجه به متغیرات جدید منطقه ای و بین المللی، بیش از گذشته است زیرا علاوه بر اینکه فلسطین هنوز در اشغال صهیونیست ها قرار دارد؛ بسیاری از نظام های عربی از سوی صهیونیست ها تسخیر شده اند به گونه ای که از نگاه آنها اسرائیل دیگر دشمن محسوب نمی شود بلکه در جهت خدمت به اسرائیل، کشورها و جریان های مقاومت اسلامی را که دشمن اسرائیل هستند را به عنوان دشمن معرفی می کنند اقدامی خطرناک که موجب تعریف و نهادینه کردن واگرایی در جهان اسلام خواهد شد.

دخالت رژیم صهیونیستی در فرآیند ناامنی منطقه و حمایت از تروریست های تکفیری و مسخرشدن رژیم های عربی از سوی صهیونیست ها تاکیدی بر حقانیت نگاه حضرت امام خمینی(ره) به اسرائیل به عنوان یک غده سرطانی است که باید از بین برود، ،لذا اراده امت اسلام در تقابل با این رژیم توطئه گر باید انسجام بیشتری پیدا کند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ره) و همه شهدای راه آزادی فلسطین ، از همه اقشار جامعه بخصوص مردم فهیم شهرستان دنا برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم روز قدس دعوت به عمل می آید.

 

والسلام علیکم
سرهنگ پاسدار صادق عرفانی مقام
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج دنا

 

ارسال نظرات