خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همزمان با شب شهادت حضرت علی علیه السلام برنامه افطاری ساده ۱۵۰۰ نفری در جوار شهدای گمنام شهر زیدون بهبهان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۰۴۴۴۹
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج ، سرهنگ پاسدار روح الله قاسمی خشاب فرمانده محترم سپاه ناحیه بهبهان در جریان برگزاری مراسم افطاری ساده ۱۵۰۰ نفری ویژه مردم ولایت مدار شهر زیدون، اظهار کرد: در شب ۲۱ رمضان و در پارک شهدای گمنام زیدون که در این شب بیش از یک‌هزار و ۵۰۰ افطاری ساده تهیه گردیده به همت اداره تبلیغات اسلامی شهر زیدون جهت صرف افطار روزه داران سفره پهن گردیده است.

 

وی تصریح کرد: هدف از اجرای این برنامه افطاری ساده بر اساس تاکید مقام معظم بر پویش ترویج فرهنگ افطاری ساده و برپایی همچین پویش هایی میباشد .

 فرمانده ناحیه بهبهان گفته در قالب کمک های مومنانه در ماه رمضان توزیع سبد غذایی را نیز بین نیازمندان شاهد هستیم که در این مدت یک هزار و ۲۰۰ بسته مواد غذایی بین نیازمندان و گروه‌های جامعه هدف توزیع خواهد شد .

 

قاسمی خشاب در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: برگزاری این برنامه در شب‌های قدر نیز با توان مضاعف ادامه پیدا می‌کند تا به یاد امام محرومان علی‌ابن ابیطالب خیرین و حامیان بتوانند دستگیر نیازمندان باشند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین