حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مجمع علوی و فاطمی بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۰۴۵۱۱
|
۲۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج ،متن این بیانیه به شرح زیر است. 


بسم الله الرحمن الرحیم 

وَ لا يَطَؤُنَ مَوْطِئاً يَغيظُ الْكُفَّارَ وَ لا يَنالُونَ مِنْ عَدُوٍّ نَيْلاً إِلاَّ كُتِبَ لَهُمْ بِهِ عَمَلٌ صالِحٌ إِنَّ اللَّهَ لا يُضيعُ أَجْرَ الْمُحْسِنينَ [توبه/120]

«روز قدس یکی از آن جلوه های حقیقی اتحاد و انسجام دنیای اسلام است.»
"مقام معظم رهبری"

روز قدس، روز خروش جهان علیه نظام سیاسی نامشروع، ظالم و تبهکار صهیونیستی هاست. عظمت روز قدس، این یادگار بزرگ و ابتکار هوشمندانه امام خمینی(ره) هر سال گریبان صهیونیست های غاصب و رژیم نژاد پرست اسرائیل را می گیرد و روحیه و انگیزه ملت مظلوم فلسطین به ویژه نسل جوان جبهه مقاومت را افزایش می دهد.

بی تردید تثبیت و نهادینه شدن قدرت مقاومت، خانه عنکبوتی صهونیست ها را بیش از هر زمان دیگری سست نموده و فروپاشی رژیم اشغالگر، نژادپرست و کودک کش تل آویو همانگونه که مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند، بسیار نزدیک است و روند شکست های متوالی ائتلاف شیطانی آمریکایی_ صهیونیستی در سوریه، عراق، یمن، لبنان و افغانستان نوید دهنده پیروزی قطعی ملت های منطقه و برقراری ثبات و امنیت پایدار و استقلال و تامین امنیت دسته جمعی است.

نهضت جهانی روز قدس در هر سال موجب دلگرمی مردم مظلوم فلسطین و تمام مظلومان جهان میشود و خشم و عصبانیت اشغالگران صهیونیست و حامیان آنها را رقم میزند و صهیونیسم جهانی از هر گونه تلاش برای خاموش کردن و سرکوب این خیزش و نهضت جهانی مقابله با اشغالگران، فرو گذاری نکرده اند. اما به فضل الهی و تعبیر رهبر حکیم انقلاب اسلامی این حرکت عظیم در دنیای اسلام روز به روز جا افتاده تر شده است و گسترش بیشتری پیدا کرده است.

مجامع علوی و فاطمی بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامیداشت سالروز نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط امام خمینی قدس الله سره، از همه آحاد مردم غیور و بصیر و همیشه در صحنه ایران اسلامی برای شرکت با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل می آورد.

«مجمع علوی و فاطمی بسیج دانش آموزی استان کهگیلویه و بویراحمد»

 

 

ارسال نظرات