حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-فرمانده حوزه حضرت فاطمه (س) همدان گفت: ۲۰عنوان برنامه به مناسبت روز قدس با محوریت شعار محوری «فلسطین محور وحدت جهان اسلام» و «قدس در آستانه آزادی» پیش بینی شده است.
کد خبر: ۹۵۰۴۵۸۹
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵

مریم زنگنه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان با بیان اینکه روزقدس در آخرین جمعه ماه رمضان، روز رسمی برای حمایت از مردم فلسطین است، اظهار کرد: روز قدس یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران و از وصایای امام خمینی (ره) است.

وی افزود: ۲۰عنوان برنامه به مناسبت روز قدس با محوریت شعار محوری «فلسطین محور وحدت جهان اسلام» و «قدس در آستانه آزادی» پیش بینی شده است.

فرمانده حوزه حضرت فاطمه (س) همدان تصریح کرد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری نشست برخط با سخنرانی دکتر احمد قادری شمیم عضوهییت دانشگاه و مراسم افطاری برگرداندن مقلوبه به رسم شیرزنان فلسطینی به نیت سرگونی رژیم صهیونیستی از برنامه‌های اجرایی این حوزه مقاومت است، این افطاری مراسم نمادی برای برگرداندن اسراییلی‌ها است.

وی با بیان اینکه این برنامه برای اولین بار است که در همدان برگزار می‌شود، گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس و فعالیت در فضای مجازی و برگزاری مسابقات نقاشی از دیگر برنامه‌های این حوزه مقاومت است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات