حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اردبیل:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سرنوشت اسرائیل مثل فرعون نابودی و غرق در دریای غضب الهی خواهد بود.
کد خبر: ۹۵۰۴۸۹۹
|
۲۵ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۳

سرنوشت اسرائیل مثل فرعون خواهد بود

به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، حجت‌الاسلام حسین علیی ظهر جمعه در پایان راهپیمایی روز قدس در میدان مصلای اردبیل اظهار کرد: صهیونیسم اصلی‌ترین دشمن مسلمانان است و آنها با راهبرد ترور و نفوذ در طول تاریخ سعی کردند مانع از تقویت جبهه اسلام و مسلمانان شوند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی محور مقاومت علیه رژیم جعلی صهیونیسم شکل گرفت و پیروزی جنگ ۳۳ روزه و ۲۲ روزه غزه و لبنان حکایت از تقویت محور مقاومت و استحکام آن دارد که به هیچ وجه متزلزل نخواهد شد.

 

حجت‌الاسلام علیی افزود: در حادثه اخیر نیز حزب‌الله با موشک‌های متعدد این رژیم را به شدت تهدید کرد تا اجازه ندهد آرمان فلسطین و قدس شریف مورد بی‌مهری و فراموشی قرار گیرد.

 

 

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: خطاب ما به سران رژیم جعلی صهیونیسم بر این است که حادثه تاریخی خیبر را فراموش نکرده و آگاه باشند که امت اسلامی اهل تسلیم و تهدید نیستند بلکه سرنوشت اسرائیل همچون فرعونی خواهد بود که با لشکرش در دریا غرق شده است.

 

حجت‌الاسلام علیی اضافه کرد: آمریکا با کشورهای ارتجاع منطقه از این رژیم جعلی حمایت کرده و همواره سعی کرده تا حیات این رژیم منحوس را به نقطه بقا برساند ولی باید آگاه باشد که نهایت و نتیجه این اقدامات سرنگونی اسرائیل خواهد بود.

 

کشورهای همسایه دامن خود را برای صهیونیسم باز نکنند

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به توافق ایران با عربستان اشاره کرد و ادامه داد: این توافق شکست راهبردی برای آمریکا در منطقه بود تا جلوی شکل‌گیری خاورمیانه بزرگ به نفع اسرائیل با شکست روبه‌رو شده و عادی‌سازی روابط کشورهای منطقه با اسرائیل نیز به نقطه نابودی کشیده شود.

 

وی بیان کرد: ما به کشورهای همسایه هشدار می‌دهیم که دامن خود را برای رژیم صهیونیستی باز نکنند و به هیچ وجه از آنها پشتیبانی نداشته باشند چرا که نهایت عمر اسرائیل جز خفت و خواری نخواهد بود.

 

حجت‌الاسلام علیی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: خط قرمز ما دفاع از مرزها در کنار حفظ روابط با کشورهای همسایه است ولی اگر کشوری اجازه دهد تا اسرائیل از آن منطقه نظام ما را تهدید کند، قطعاً خود آنها نیز با قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران روبه‌رو خواهند شد.

 

 

 

حجت‌الاسلام علیی انقلاب اسلامی را چشم‌اندازی شایسته برای تحقق آرمان‌های امت اسلامی بیان کرد و گفت: وعده الهی تحقق‌یافتنی است و قدرت جمهوری اسلامی ایران یک قدرت بی‌نظیر و مردمی است.

 

وی افزود: دشمن از ایران قوی هراس دارد و به رغم تلاشی که رئیس جمهور خادم در حل مشکلات اقتصادی انجام می‌دهد اما عده‌ای سعی می‌کنند تا ابهت انقلاب اسلامی را شکسته و آن را نادیده بگیرند.

 

حجت‌الاسلام علیی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دنیا بداند که سنت امداد الهی در حق نظام جمهوری اسلامی ایران عملی خواهد شد و دشمنان نمی‌توانند این انقلاب را بیش از این تهدید کنند.

 

بی‌حجابی و تزلزل بنیاد خانواده راهبرد دشمن

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل به ۲ پروتکل غرب برای شکستن نظام اجتماعی ایران اشاره کرد و ادامه داد: غرب تلاش می‌کند تا با ابتذال و تزلزل در نظام خانواده و ترویج بی‌عفتی و بی‌حجابی اهداف خود را در کشور تحقق عینی ببخشد.

 

وی اضافه کرد: دشمن با ترویج این عناصر سعی دارد تا راهبرد انقلاب اسلامی را تضعیف کرده و به نوعی به احکام و حدود اسلامی خدشه و ضربه وارد کند.

 

وی تصریح کرد: منطبق بر بیانیه وزارت کشور، مجلس و قوه قضائیه شایسته است تا فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه رعایت شده و ما نیز پشتیبانی خود را از نیروی انتظامی اعلام می‌کنیم و تلاش ما بر این خواهد بود تا شعائر دینی و ارزشی در جامعه حفظ شده و بیش از این حدود الهی متزلزل نشود.

ارسال نظرات