حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
درحکمی از سوی سردار ذوالقدر فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع)؛
با حضور سردار قربان محمد ولی زاده جانشین سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) و مسئولین بسیج جامعه زنان شهرستان‌های استان تهران مراسم تکریم و معارفه خواهران امینی و ناصریان انجام شد
کد خبر: ۹۵۰۵۰۶۰
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج استان تهران، با حضور سردار قربان محمد ولی زاده جانشین سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران و مسئولين بسیج جامعه زنان شهرستان های استان تهران روز شنبه در سالن شهید جنگروی سپاه استان تهران در شهرری طی حکم سردار سرتیپ احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران خانم ناصریان به عنوان مسئول بسیج جامعه سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران معرفی گردید و از زحمات خانم امینی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، بسیج خواهران به عنوان اولین و گسترده ترین تشکل مردمی زنان پس از انقلاب شکوهمند اسلامی در مراحل مختلف وظایف خطیری را به عهده داشته است، به طوری‌که امروزه بسیج خواهران گسترده ترین تشکل مردمی زنان است که با حفظ جایگاههای حضور و سازمان یافته می کوشد تا در دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن با بهره گیری از توصیه های اسلام، دیدگاههای امام (ره) و مقام معظم رهبری بهترین پتانسیل‌های خود را به کار گیرد. 

با توجه به سند چشم انداز بیست ساله، بسیج خواهران، تشکلی مردمی و سازمانی منسجم و منعطف، کارآمد و پویا، قانونمند و فراگیر و باقدرت ایجاد عزم ملی در حفظ کرامت و منزلت زن مسلمان و استفاده از قابلیت های زنان در دفاع همه جانبه از انقلاب و دستاوردهای آن می کوشد. 

بسیج خواهران به عنوان سازمانی منسجم از شاخص هایی نظیر تحکیم هویت دینی، ملی و انقلابی، ترویج فرهنگ فاطمی و پرچمداری نهضت زنان برخوردار می باشد.

خبرنگار میثم پاشنگ 

ارسال نظرات