حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
زنجان-به مناسبت ماه مبارک رمضان و و در راستای طرح  مهرواره محله همدل و نشر خوبی ها از چند نفر از روزه اولی ها با حضور مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان تجلیل به عمل آمد .
کد خبر: ۹۵۰۵۰۸۳
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۰

تجلیل از روزه اولی ها در ماه مبارک رمضان

حجت الاسلام سعید احمدی ؛مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان؛گفت : کسی که در راه خدا گام بردارد خداوند کمک کار اوست و باید این نونهالان قدر پدران و مادران را بدانند که خوب تربیت شدند و در مسیر درست الهی قرار گرفتند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان افزود : والدین در تربیت و آینده فرزندان نقش اساسی دارند و بهترین تبلیغ آن است که ابتدا پدر و مادر نماز بخواند و فرزندان را تشویق کند.

حجت الاسلام احمدی  در ادامه خاطر نشان کرد : مکلف شدن مهم نیست اجرای تکلیف مهم است و باید در این راستا نه تنها در ماه مبارک رمضان که پشت سر گذاشته شد بلکه در طول سال برای نهادینه کردن عبادت در بین جوانان و نوجوانان تلاش شود.

لازم به توضیح است از 4 نفر از روزه اولی ها در راستای مهرواره محله همدل تجلیل به عمل آمد .    

ارسال نظرات