حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
زنجان _ مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از افتتاح پروژه مسکونی ۱۲ واحدی گلسار ابهر خبر داد.
کد خبر: ۹۵۰۵۰۸۵
|
۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۵

پروژه مسکونی ۱۲ واحدی گلسار ابهر افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان ‌؛ همزمان با سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهه حساب امام (ره) با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی پروژه ۱۲ واحدی مسکن محرومین گلسار ابهر افتتاح شد.


این پروژه در زیر بنایی بالغ بر یک هزار و ۷۲۸ متر مربع و با اعتباری حدود ۷۵ میلیارد ریال، در مدت ۲۴ ماه ساخته و به متقاضیان واگذار شد.


در حاشیه این مراسم رضا خواجه‌ای، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان یکی از مهمترین اهداف و رسالت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را، تأمین مسکن محرومان و اقشارکم درآمد، دانست و اظهار داشت: تامین مسکن گامی مهم در دست یابی به توسعه پایدار است که در حال حاظر این نهاد انقلابی به این موضوع توجه جدی دارد به طوری که در راستای سیاست‌ها و راهبرد‌های توسعه‌ای مسکن کشور گام برداشته و مطابق با رویکرد‌ها و راهبرد‌های حمایتی از اقشار ضعیف جامعه حرکت کرده است.


مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه، پویایی بخش مسکن یکی از شاخصه‌های رونق تولید محسوب می‌شود، خاطر نشان کرد: مسکن دارای ابعاد متعدد اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و... بوده و یک پدیده فرابخشی است، بدون شک اجرایی کردن برنامه‌های مسکن به مفهوم ایجاد فضای سکونتی، مستلزم همکاری همه جانبه تعداد کثیری از دستگاه‌های اجرایی، نهاد‌های عمومی و مشارکت عامه مردم است.


وی ادامه داد: نظارت و‌پیگیری دقیق روند اجرای پروژه‌ها و تاکید در سرعت بخشی در طرح‌ها و پروژه‌ها با نگاه ویژه بر ارتقاء کیفیت، تاکید بر روند نظارتی پروژه‌های در حال اجرا و تلاش برای جذب اعتبارات ملی و استانی از جمله موارد مهم برای پیشبرد اهداف در راستای توسعه و محرومیت زدایی است.


خواجه‌ای با اشاره به تجارب بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان درساخت وساز واحد‌های مرغوب و متناسب با نیاز متقاضیان استان، خاطر نشان کرد: در راستای تولید و تامین مسکن، این نهاد گام‌های مطلوبی برداشته و عملکرد خوبی ارائه نموده که امیدواریم تداوم یابد.


وی با اشاره به اینکه، پروژه‌های نهضت ملی مسکن در قالب ۱۴ پروژه در شهر‌های هیدج، صائین قلعه، خرمدره، قیدار و آببر به عهده بنیاد مسکن است که روند اجرای این پروژه‌ها با برنامه زمانبندی شده مطابقت دارد، یادآور شد: در اجرای پروژه‌ها تمامی نکات فنی، مهندسی و ایمنی رعایت شده تا بهترین خدمات به مردم ارائه شود.

ارسال نظرات