حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حجت الاسلام جلیلیان در مراسم سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته عقدیتی سیاسی و هفته معلم در پاوه گفت: سختی های زندگی با باور و عقیده درست آسان می شود و عقیده نا امیدی را تبدیل به امید می کند،لذا مبنای امورات همین درست کردن عقیده برای رسیدن به آسانی است.
کد خبر: ۹۵۰۸۱۳۵
|
۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در مراسم هفته عقیدتی و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری که در سپاه ناحیه پاوه برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: رسالت تمام انبیاء درست کردن عقیده بود و هیچ پیغمبری وجود ندارد که به اعتقاد و توحید نپرداخته باشد.

حجت الاسلام جلیلیان افزود: آرامش انسان هم در پرتو عقیده و باور راسخ است و همین باور راسخ مشکلات زندگی انسان ها را آسان می کند.

وی با بیان اینکه سختی های زندگی با باور و عقیده درست آسان می شود، گفت: عقیده نا امیدی را تبدیل به امید می کند،لذا مبنای امورات همین درست کردن عقیده برای رسیدن به آسانی است .


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان کرمانشاه ادامه داد: عقیده معیار سنجش عمل است و رفتار شایسته از عقیده درست بدست خواهد آمد و انسان با عقیده درست عملکرد صحیحی خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین جلیلیان با بیان اینکه عدم انجام گناه بدلیل باور و عقیده درست است تصریح کرد: حضرت امیر المومنین(ع) باور داشت که خودرن مال یتیم، سوزاندن در آتش جهنم است و یقین و باور دارد نتیحه گناه را می بیند چون می داند چه اثار منفی دارد لذا عقیده هرچه راسخ تر باشد عمل زیباتر است.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم کرمانشاه گفت: حضرت علی(ع) می فرمایند: فلسفه جهاد درست کردن عقیده و ازاد سازی انسان از عقاید منحرف است .

وی با اشاره به جایگاه معلم و تبریک این هفته نیز گفت: یکی از سخت ترین ابعاد جهاد این است که در لباس معلمی تبیین عقاید صحیح را برای فرزندان ما داشته باشند .

پیش از این نیز مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و فرماندهی سپاه ناحیه پاوه به ایراد سخنرانی پرداختند.

ارسال نظرات