حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس در دیدار با شهردار صدرا گفت: شهر صدارا استعداد‌های قابل توجه در توسعه طرح نهضت ملی مسکن دارد.
کد خبر: ۹۵۰۸۴۳۰
|
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، دکتر حمیدی در این نشست که با حضور مهندس نصیری معاون مسکن روستايي بنياد استان ترتیب یافت به گفتگو در راستاي صدور پروانه ساختماني و طرح اقدام ملي مسکن در اين شهر و همچنین همکاری بیشتر دو دستگاه اجرایی در سال جاري پرداخت و گفت : بنیاد مسکن با شروع عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در شهر صدرا گام های اولیه برای تامین مسکن شهری طیف وسیعی از جمعیت متقاضی برداشته است.

مديرکل بنياد مسکن انقلاب استان فارس گزارشی از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای استان فارس هم ارائه داد و با بیان اینکه در حوزه مسکن شهری بنیاد مسکن در ساخت وساز مسکن محرومین ورود کرده است، تصریح کرد: این طرح‌ها عمدتا در قالب طرح نهضت ملی مسکن گنجانده می‌شود و درحال حاضر پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن 13 هزار و 944 واحد مسکونی است که عمدتا از سال 1401 آغاز شده است.

حمیدی افزود: از این تعداد بخشی را بنیاد کار می‌کند که 5 هزار و 505 واحد به عنوان بنیاد ساز است که 3 هزارو152 واحد در شهر جدید صدرا، 700 واحد سلطان آباد، 148 واحد در شهرک نشاط سلطان آباد، 700 واحد مسکونی در داراب، 419واحد خنج و مابقی آن 8 هزار و 429 واحد مسکونی در قالب گروه ساخت و با مشارکت مردم ساخته می‌شود.

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس نیز در این نشست گفت: ساختمان‌های روستایی با مشارکت مردم ساخته می‌شود و ما به آن‌ها مشورت می‌دهیم.

فرج الله نصیری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه‌ای ویژه 3 شهرستان محروم رستم و قیرو کارزین و فراشبند بیان کرد: 50 واحد به افراد تحت پوشش کمیته امداد اختصاص دادیم که این تفاهم نامه بین بنیاد مسکن، کمیته امداد و بنیاد مستضعفان منعقد شده است.

وی افزود: یک تفاهم نامه نیز بین بسیج سازندگی و بنیاد مسکن و کمیته امداد منعقد شده که برای 1200 نفر خانه ساخته خواهد شد و تاکنون برای 666 نفر تاکنون سقف منازل نیز ساخته شده است.

بهزاد پرنیان شهردار صدرا نیز با تقدیر از عملکرد مثبت بنیاد مسکن در تامین مسکن شهری اظهار داشت : شهرداری صدرا آمادگی دارد تا با گسترش همکاری های متقابل زمینه توسعه مسکن شهری در این شهر را فراهم کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین