حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سردار سوری در گفتگو با خبرگزاری بسیج مطرح کرد؛
دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به ماهیت تربیتی اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت، گفت: راهیان پیشرفت، فناوری عظیم انعکاس پیشرفت‌ها در آیینه زلال انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۹۵۰۸۸۳۵
|
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱

گزارشی از استقبال جوانان از

سردار مجید سوری دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص ابعاد تربیتی اردوهای راهیان نورو راهیان پیشرفت، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت ماهیت تربیتی دارند.

نگاه ویژه به بُعد تربیتی اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت در سال ۱۴۰۲
سردار سوری با تأکید بر اینکه پیوست تربیتی و فرهنگی برای اردوهای راهیان نور و پیشرفت تدارک دیده می شود، تصریح کرد: نگاه ویژه به بُعد تربیتی اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت در سال ۱۴۰۲داریم.

راهیان نور و راهیان پیشرفت، فناوری عظیم در انعکاس تصویر  دستاوردها در آیینه زلال انقلاب اسلامی است

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینکه راهیان نور و راهیان پیشرفت، فناوری عظیم در انعکاس تصویر پیشرفت ها و دستاوردها در آینه زلال انقلاب اسلامی هستند، اضافه کرد: نگاه ویژه به انتقال این دستاوردها به نسل جوان داریم.

سردار سوری ارتقاء محتوا، بکارگیری ظرفیت‌های روایت‌گری، تبیینی را از ابعاد اجرایی کردن انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی و محتوای گنجیه طلایی دفاع مقدس به نسل جوان و حامعه در قالب اردوهای راهیان نور و پیشرفت برشمرد و تصریح کرد: ان‌شاءالله شاهد اثرگذاری بیشتر این جریان عظیم فرهنگی باشیم.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اعزام یک میلیون و۳٠٠ هزار زائر به مناطق عملیاتی دفاع مقدس، بر اعزام ۱۶۰ هزار زائر در اسفند سال ۱۴۰۱ با خودرو شخصی خود در مناطق عملیاتی جنوب کشور تأکید کرد و اظهار داشت: این برنامه با استقبال پرشور مردم و به ویژه نسل جوان همراه است.


ت/2623

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین