حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس  با بیان اینکه نمایندگان مردم در خانه ملت  قطعاً با رضایت‌مندی از عملکرد سازمان بسیج سازندگی در تصویب طرح "اصلاح قانون بسیج سازندگی" همراهی می‌کنند، گفت: عملکرد بسیج سازندگی، توقع مردم از دولت و سایر نهادها ی دیگر در زمینه "محرومیت زدایی" بالا برده است.
کد خبر: ۹۵۱۰۹۱۸
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۹

نمایندگان به قاطعیت در تصویب طرح

حسین محمد صالحی دارانی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص اقدامات و عملکرد بسیج سازندگی، اظهار کرد: طی سال‌های اخیر به طور خاص، بسیاری از نقاط محروم کشور در حوزه‌های مختلف در مسیر محرومیت‌زدایی احیا شدند و شرایط مطلوبی برای مردم فراهم شده است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس "جهاد آبرسانی" را یکی از اقدامات ماندگار بسیج سازندگی برشمرد و تصریح کرد: اقدامات خوبی در این راستا با رفع مشکل آبرسانی در مناطق محروم انجام شده است.

صالحی دارانی ادامه داد: خدمات سازمان بسیج مستضعفین و به خصوص بسیج سازندگی در بحث محرومیت‌زدایی انقلابی و رنگ اخلاص دارد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس اصلاح شبکه برق، ساخت مسکن محرومین را نیز از دیگر اقدامات مهم بسیج سازندگی دانست و گفت: عملکرد بسیج سازندگی، توقع مردم از دولت و سایر نهاد ها در زمینه محرومیت زدایی را بالا برده است، که این به معنای رضایتمندی مردم و  امیدآفرینی این اقدامات است.

حمایت مجلس از بسیج در ابعاد مختلف به ویژه بودجه ۱۴۰۲

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس با بیان اینکه نمایندگان مردم در خانه ملت قدردان زحمات بسیجیان و جهادگران عزیز در عرصه‌های مختلف هستند، بر حمایت مجلس از بسیج در ابعاد مختلف به ویژه بودجه ۱۴۰۲ تأکید کرد و گفت: حمایت‌های جدی از برنامه‌ها و طرح‌های بسیج خواهیم داشت تا رضایت مندی مردم را بیش از گذشته شاهد باشیم.

صالحی دارانی با اشاره به طرح "اصلاح قانون بسیج سازندگی"، تصریح کرد: نمایندگان مردم در خانه ملت  قطعاً با رضایت‌مندی از عملکرد سازمان بسیج سازندگی در تصویب این طرح همراهی می‌کنند.

ت/2623

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین