حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فیلم/سرلشکر سلامی در جمع خبرنگاران در مشهد:
فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه دشمنان شدیداً به انزوای سیاسی افتاده اند گفت: صهیونیست‌هایی که چند ماه قبل به رجزخوانی افتاده بودند، اکنون خیره مانده‌اند، زیرا هر روز بیش از ۳۰ عملیات مسلحانه در سرزمین‌های اشغالی صورت می‌گیرد.
کد خبر: ۹۵۱۱۱۸۱
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۷

دشمن به قائمه نظام حمله کرد، تا قاعده را بشکند/امروز شاهد انزوای سیاسی تا گسستگی انسجام دشمن در تحولات منطقه هستیم  + فیلم

 

به گزارش خبرگزاری بسیج خراسان رضوی از مشهد؛ سرلشکر پاسدار حسین سلامی در حاشیه اجلاسیه اساتید و فرماندهان شبکه تربیتی صالحین بسیج در جمع خبرنگاران مشهد، اظهارکرد: تحولات منطقه در جهت گسستگی انسجام دشمنان ما پیش می رود.

فرمانده کل سپاه پاسداران در این خصوص ادامه داد: وضعیت در سرزمین های اشغالی با مجاهدت همه فلسطینی ها روند نگران کننده ای را برای صهیونیست ها ایجاد کرده است. شرایط داخلی، اعتراضات سیاسی و اجتماعی خود مردم ساکن در سرزمین های اشغالی  نشان می دهد که نظام سیاسی صهیونیست ها، یک نظام مستقری نیست.

وی با اشاره به  خروج آمریکایی های از منطقه، تصریح کرد: الحمدلله آمریکایی ها به شکل گسترده ای از منطقه خارج شدند و مجبور شدند که منطقه را از اولویت های سیاسی خودشان خارج کنند و روابط ما با همسایگان شرایط مناسب تری به خود گرفته است و خبری از انزوای سیاسی که دشمنان برای ما طراحی کرده‌بودند نیست.

وی طراحی گسترده دشمن در اغتشاشات سال گذشته مبنی بر سرنگونی نظام ولایی و مردم پایه و مقتدر ایران اسلامی را بخشی از پازل شوم دشمنان قسم خورده این نظام برشمرد و گفت: دشمن به قائمه نظام حمله کرده بود تا قاعده را بشکند. چرا که رهبری، قائمه نظام اسلامی و مردم، قاعده آن هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه اتفاقات بزرگی در راه است، امید‌ها زنده شده و حق دوباره در منطقه طلوع خواهد کرد، یادآور شد: صهیونیست‌هایی که چند ماه قبل به رجزخوانی افتاده بودند، اکنون خیره مانده‌اند، زیرا هر روز بیش از ۳۰ عملیات مسلحانه در سرزمین‌های اشغالی صورت می‌گیرد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار