خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دکتر پریشان گفت: در فتنه ۱۴۰۱ تقریباً تمام گسل‌ها همزمان توسط دشمنان فعال شد، امّا نکته اینجاست در نهایت این جمهوری اسلامی بود که توانست به عنوان نیروی قاهر عمل کند.
کد خبر: ۹۵۱۱۱۹۶
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۷

راه مقابله با جنگ شناختی دشمن، تبیین اصل گفتمان انقلاب اسلامی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ دکتر فتح ا... پریشان مدیر هدایت و تحلیل سیاسی معاونت سیاسی سپاه در نشست بصیرتی هادیان سیاسی سپاه گرگان که در راستای نهضت جهاد تبیین برگزار گردید عنوان کرد: در فتنه ۱۴۰۱ تقریباً تمام گسل‌ها همزمان توسط دشمنان فعال شد، امّا نکته اینجاست در نهایت این جمهوری اسلامی بود که توانست به عنوان نیروی قاهر عمل کند.
وی افزود: یک شکست تمام عیار برای سایه نشینان این پروژه رقم خورد که از پر کردن یک خیابان عاجز ماند.
پریشان اذعان داشت: دشمنان امروز به بهانه‌های مختلف تلاش می‌کنند نسل جوان و نوجوان را از مسائل دینی و اعتقادی دور کنند که در این راستا هوشیاری همگان را می‌طلبد.
مدیر هدایت و تحلیل سیاسی معاونت سیاسی سپاه در پایان خاطرنشان کرد: در مقابله با جنگ شناختی دشمنان، باید اصل گفتمان جمهوری اسلامی بیان شود. ملاک در این گفتمان، عدالت، پیشرفت و امنیت است و انقلاب اسلامی در این مسیر قرار دارد اما مشکلات موجود در این مسیر می بایست تبیین شده و راهکار آن ارائه گردد.
انتهای پیام/

ارسال نظرات