خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دکتر عباسیان گفت:یکی از مهمترین تکنیک های مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان انقلاب، فهم درست از واقعیت است که این امر می بایست توسط فعالین فضای مجازی برای مردم تبیین گردد.
کد خبر: ۹۵۱۱۲۰۹
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۰

رسانه های دشمن با قدرت در حال پمپاژ ناامیدی و ناامنی در جامعه هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛ دکتر عباسیان معاون سیاسی سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی در نشست بصیرتی بسیجیان فعال در فضای مجازی سپاه گرگان عنوان کرد: مهمترین نقشه دشمن در جنگ ترکیبی کنونی، ناامید کردن و مایوس سازی است ، برای مقابله با این جنگ، می توان از دو رویکرد تهاجمی و تدافعی در حالت های مختلف استفاده کرد و در هر دو رویکرد نیازمند ابزار به روز خواهیم بود.

وی اظهار داشت: یکی از مهمترین تکنیک های مقابله با جنگ ترکیبی دشمنان انقلاب، فهم درست از واقعیت است که این امر می بایست توسط فعالین فضای مجازی برای مردم تبیین گردد.

دکتر عباسیان افزود: رسانه های دشمن با قدرت در حال پمپاژ ناامیدی و ناامنی در جامعه هستند ، در جنگ نوین دشمنان علیه انقلاب اسلامی، باید نسبت به بروزرسانی ابزار و مخاطب  اقدام نمود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات