خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرهاد شیبک گفت: امروز مساله جهاد تبیین برگرفته از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب از ضروریات جامعه است.
کد خبر: ۹۵۱۱۲۱۰
|
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹

جهاد تبیین یک فریضه قطعی و فوری است

به گزارش خبرگزاری بسیج از گلستان؛فرماندار کلاله در همایش نهضت ملی جهاد تبیین در شهرستان گفت:امروز مساله جهاد تبیین برگرفته از بیانات حکیمانه رهبر معظم انقلاب از ضروریات جامعه است.

فرهاد شیبک بیان کرد:پیشرفت های بزرگ کشورمان در حوزه های صنعتی، علمی، فناوری و..باعث شده تا دشمنان نظام جنگ ترکیبی را علیه کشور ما به راه بندازند .

وی با بیان اینکه دشمن ذهن، دل و اندیشه جوانان ما را هدف قرار داده است‌؛افزود:امروز برای مقابله با دشمنان این نظام و انقلاب و نیز روشن کردن ذهن نسل جوان نیازمند جهاد تبیین هستیم.

فرماندار کلاله اظهار داشت: حربه دروغ یکی از ابزارهای موج‌سواری دشمن از صدر اسلام تاکنون بوده است؛ لذا در جریان اغتشاشات سال گذشته، با استفاده از ۳۳ رسانه فارسی زبان، به تولید بیش از ۳۸ هزار دروغ طی ۳۵ روز پرداختند تا به اهداف خود برسند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات