حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
به منظور ارج نهادن به جایگاه بلند بسیج و بسیجی، برنامه سرکشی وعیادت ازبسیجی مصدوم حادثه رانندگی گردان با حضور پایوران وبسیجیان گردان ۱۱۷امام حسین (علیه السلام ) در منزل شخصی بسیجی مصدوم گردان انجام شد.
کد خبر: ۹۵۱۲۰۱۰
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج ازلشکر ۱۴امام حسین (علیه السلام )، به منظور ارج نهادن به جایگاه بلند بسیج و بسیجی، برنامه سرکشی وعیادت  ازبسیجی مصدوم حادثه رانندگی گردان با حضور پایوران وبسیجیان گردان ۱۱۷امام حسین (علیه السلام ) در منزل شخصی بسیجی مصدوم گردان انجام شد.

فرمانده گردان ۱۱۷امام حسین (علیه السلام) دررابطه با این خبر گفت: یکی ازنکته های اخلاقی ونشانه های اخلاق حسنه وخوب وحسن سلوک بامردم ،عیادت بیمار می باشد که درشرع مقدس اسلام دراین باره سفارش های فراوان  ازسوی اهلبیت شده است وعیادت بیمار ازحقوقی است که مسلمانان بریکدیگر دارند و لازم است نسبت به ادای آن خود را موظف به این کار بکنیم.

فرمانده گردان ۱۱۷امام حسین (علیه السلام )ضمن شفای بیماران افزود:باتوجه به این امر مهم و کار خدا پسندانه و دلجویی از بیماران علی الخصوص عیادت از بسیجیان گردان ۱۱۷امام حسین(علیه السلام) اقدام به عیادت از برادران بسیجی مصطفی ومجتبی صدری که درحادثه رانندگی محور جاده شهرستان کاشان به شهر بادرود منجر به مصدومیت ۶نفر ازاعضاء این خانواده شده بود نموده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها