حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شهروند خبر نگار با ارسال تصاویری از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در شهرستان استهبان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۲۰۹۱
|
۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، شهروند خبرنگار با ارسال تصاویری از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در شهرستان استهبان خبر داد.

مدافعان سلامت گروه جهادی بوعلی سینا اقدام به ارائه خدمات پزشکی رایگان در منطقه رونیز از بخشهای استهبان کردند در این اردوی جهادی پزشکی یک روزه پزشکان عمومی ،متخصص داخلی، زنان ،اطفال ، مامایی ،کارشناسی تغذیه، فوریت های پزشکی،گوش وحلق وبینی،قلب وعروق، متخصص کلیه،چشم پزشکی، مغز واعصاب،ارتوپدی حضور داشتند.

این اردوی جهادی با همکاری سپاه ناحیه استهبان و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان انجام شد.

خدمت رسانی در عرصه های پزشکی باعث رضایتمندی مردم مناطق محروم میشود و در این اردوی یک روزه جهادی پزشکان به ۹۰۰ نفر خدمات پزشکی رایگان ارائه شد.

دسترسی آسان مردم مناطق محروم به پزشک و ارائه رایگان خدمات پزشکی، و همچنین تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و انقلاب از اهداف این طرح بسیج جامعه پزشکی به مناسبت های مختلف ازجمله اقدامات این طرح بود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها