حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس ستاد عتبات عالیات خراسان جنوبی از رتبه اول استان در کمک به اعتاب مقدسه خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۲۱۲۱
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، جوینده رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات خراسان جنوبی در آیین تکریم مردم مؤمن و انقلابی روستای برکوک به عنوان روستای نمونه کشوری با بالاترین میزان مشارکت در بازسازی عتبات خاطرنشان کرد: بنا به تأکید استاندار مبنی بر حضور در جمع مردم برکوک و تشکر حضوری از آن‌ها به جهت اقدام قابل توجهی که انجام داده اند، این مراسم برگزار شده لست.

جوینده بیان کرد: سئولان باید از این مردم انقلابی یاد بگیرند و ببینند که این مردم چه کار‌های انجام داده اند.

وی افزود: در سال ۱۴۰۱ مبلغ پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای بازسازی عتبات باید جمع آوری می‌کردیم که به بیش از ۱۰ میلیارد تومان افزایش یافت و خراسان جنوبی در این خصوص رتبه اول را کسب کرد.

رئیس ستاد عتبات عالیات خراسان جنوبی با اشاره به کمک‌های مردم استان برای بازسازی اعتاب مقدسه عنوان داشت: اگر قرار است مدیران کل دستگاه‌های اجرایی کاری برای مردم انجام دهند، باید بدانند که این کار‌ها را برای ائمه اطهار (ع) می‌باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها