حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- روسای جدید ادارات اوقاف نواحی 2 و 3 تبریز و رئیس اداره قرآنی اوقاف آذربایجان شرقی معرفی شدند.
کد خبر: ۹۵۱۲۱۳۷
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، طی آیینی حضور حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی، روسای جدید ادارات اوقاف نواحی 2 و 3 تبریز و رئیس اداره قرآنی اوقاف استان معرفی شدند.

بر این اساس رحیم عبدالجباری که پیش از این عنوان مسئول امین موقوفات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان را برعهده داشت به سمت رئیس اداره اوقاف ناحیه دو تبریز منصوب شد.

حجت الاسلام محمدرضا خلیلی نیز که پیش از این رئیس اداره اوقاف ناحیه دو تبریز بود به سمت رئیس اداره ناحیه سه تبریز منصوب و از زحمات طاهر مهتابی زیناب، رئیس اسبق این اداره تشکر به عمل آمد.

هم‌چنین در ادامه این مراسم، حجت الاسلام احمد نیکنام لاله، به عنوان رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی معرفی شده و از زحمات محمدعلی فاضلی نسب، سرپرست اسبق اداره قرآنی استان قدردانی به عمل آمد.

حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی در این مراسم با قدردانی از زحمات و فعالیت‌های روسای قبلی ادارات اوقاف استان، گفت: امید است با همکاری روسای جدید اوقاف نواحی دو و سه تبریز و اداره قرآنی استان و سایر همکاران بتوان در راستای پیشبرد اهداف سازمان، توسعه سنت حسنه وقف و اجرای نیات واقفان خیراندیش گام‌های بلندی برداشت.


ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین