حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- جانشین فرمانده سپاه مرند خبر داد: با همت و تلاش نیرو‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه مرند و یامچی ۱۱ باب خانه محروم به نیازمندان تحویل داده شد.
کد خبر: ۹۵۱۲۱۴۱
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عابدین  در این خصوص گفت: در راستای محرومیت زدایی در مناطق محروم منطقه یامچی ۱۱ خانه محروم در مدت ۱ سال احداث و امروز تحویل خلنواده‌های نیازمندان شدکه برای تکمیل آن‌ها ۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

 مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) مرند و یامچی در مراسم افتتاح این واحد‌های مسکونی خانه‌های محروم با اشاره به خانه دار کردن تمامی مددجویانی که مناطق محروم فاقد سکونت گاه مناسب هستند افزود:۴۴ مدد جوی تحت پوشش کمیته امداد در مناطق محروم از سکونتگاه مناسبی بر خوردار نیستند که بزودی شاهد احداث خانه برای آن‌ها را شروع خواهیم کرد.

خندانی بیان کرد: برای احداث هر واحد مسکونی برای نیازمدان تحت پوشش کمیته امداد مبلغ ۶۰ میلیون بلا عوض و مبلغ مورد نیاز تکمیلی را بصورت وام با مدت توان پرداخت مددجویان پرداخت می‌شود تا این افراد نیز پناه گاه مناسب برای خود داشته باشند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین