حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی:
تبریز- مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی اظهار داشت: دفاع‌ مقدس یک دوران طلائی و پرافتخار بود که مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان باید برای نسل جوان و نوجوان تبیین و تشریح شود.
کد خبر: ۹۵۱۲۱۴۲
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، دریادار دوم رضا عباسی در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و ستاد گرامیداشت چهل و یکمین سالروز حماسه آزاد‌سازی خرمشهر استان، 

وی اشاره به پیام و ابلاغیه سردار ریاست کل نیرو‌های مسلح در خصوص اقدامات و فعالیت‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس، افزود: امید است با همکاری، تعامل و هم‌افزایی در تحقق موارد مندرج در ابلاغیه قدم‌های موثری برداریم.

دریادار عباسی خاطر نشان کرد: خلاقیت، نوآوری و ابتکار باید جزء شاخصه‌های برنامه‌های ارزشی و فرهنگی و حامل انتقال پیام شهدا باشد.

وی ضمن تاکید بر اهمیت تدوین دانشنامه و آلبوم عکس استانی، از رده‌های نیرو‌های مسلح مستقر و دستگاه‌های سطح استان درخواست نمود که نهایت همکاری را در این خصوص بعمل آورند.

وی ضمن اشاره به ۴۱ برنامه محوری پیشنهادی برای گرامیداشت چهل و یکمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر استان، افزود: از حاضرین درخواست داریم که کلیه نکته نظرات و پیشنهادات خویش را در خصوص برنامه‌های پیشنهادی ارائه دهند تا بتوانیم ب اجرای برنامه‌های کامل و منسجم، این روز حماسی و تاریخی را به نحو احسن گرامی بداریم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین