حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
آئین تجلیل از گروه های جهادی دانشجویی دانشگاه های استان فارس برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۲۱۶۲
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان جهادگر، از گروه های جهادی دانشجویی دانشگاه های سراسر استان فارس توسط بسیج دانشجویی این استان تجلیل شد.

سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در این مراسم با تقدیر و تشکر از دانشجویان جهادگر اظهار داشت: کار جهادی نیازمند تلاش، تخصص و بهره گیری از خرد جمعی است.

وی با بیان اینکه معنویت و اخلاق به عنوان یک سلاح برای جهادگران است، بر لزوم تخصصی شدن فعالیت های جهادی و انجام صحیح و دقیق فعالیت ها تاکید کرد.

احسان قنبری نژاد مدیر عملیات جهادی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در حاشیه این مراسم گفت: در جشنواره و آیین تجلیل از گروه های جهادی دانشجویی و جهادگران بسیج دانشجویی فارس، ۴۵ گروه تجربه و ایده های حرکت های جهادی را مطرح و پس از بررسی و ارزیابی توسط هیئت داوران، سه گروه برتر مشخص شد.

وی افزود: پس از ارائه گروه ها، آیین تجلیل از گروه های جهادی دانشجویی فارس و ۱۲۰ دانشجوی جهادگر برگزار شد که این مسیر ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها