حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول علمی،پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع) خبر داد
مسئول علمی، پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع) با بیان اینکه در سال جاری ۳۵۵ تیم ۵ نفره در لیگ علمی پایا از سراسر استان شرکت داشتند،گفت: این لیگ با حضور ۱۸۰۰ نفر از دانش آموزان دختر و پسر برگزارشده است.
کد خبر: ۹۵۱۲۲۲۹
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان‌جنوبی،  مجتبی صبور مسئول علمی،پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع) استان از برگزاری لیگ علمی پایا در استان خبر داد و اظهارداشت: استارت لیگ غلمی پایا از بهمن ماه سال 1401 خورده است و در سال گذشته 117 تیم 5نفره در کل استان خراسان جنوبی شرکت کرده اند.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز 355 تیم 5 نفره در لیگ علمی پایا از سراسر استان شرکت دارند،گفت: امسال در مجموع 1800 نفر از دانش آموزان دختر و پسر شرکت داشتند.

به گفته صبور آزمون مقدماتی مرحله اول لیگ غلمی پایا از تاریخ 15 الی 17 اردیبهشت ماه در 8 رشته برگزارشده است.

برگزاری طرح آیه های تمدن ویژه دانش آموزان مستعد

وی با اشاره به برگزاری طرح آیه های تمدن در راستای غدالت آموزشی گفت: این طرح 9زیرمجموعه دارد که با همکاری خانه ریاضی تهران هرساله برگزار می گردد این طرح از تاریخ 15الی 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود و به عنوان شب امتحان ویژه پایه های نهم و دوازدهم است.
صبور بیان داشت: هزینه این دوره از کلاسها مبلغ 1میلیون تومان است که با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی از دانش آموزان علاقمند مبلغ 150 هزار تومان اخذ می شود.

برگزاری اردوی راهیان پیشرفت با حضور 6هزار دانش آموز

مسئول علمی،پژوهشی و فناوری سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالرضا(ع)به برگزاری اردوی علمی راهیان پیشرفت ویژه دانش آموزان خبرداد و گفت: دانش آموزان علاقمند از مراکز علمی،کارخانه ها، آزمایشگاه ها،پارک علم و فناوری و هوا فضا بازدید می کنند.

صبور بیان داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون 6هزار نفر از این مراکز دیدن کرده اند.صبور با اشاره به برگزاری اردوهای جهاد علمی در سراسر استان افزود: این اردوها ویژه دانش آموزان محروم و مستعد با همکاری اساتید و معلمان مجرب برگزارمی شود که در این راستا هر حوزه بسیج دانش آموزی در استان 3گروه جهادی برگزارکرده است.

وی مجموع برگزاری اردوهای جهاد علمی را 70 گروه جهادی در سراسراستان خراسان جنوبی دانست.

ارسال نظرات
پر بیننده ها