حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_مسئول انجمن نجات استان سمنان با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما روشنگری فرقه رجوی و جلوگیری از نفوذ آن‌ها در اذهان جوانان کشور است، گفت: با حضور در مدارس و دانشگاه‌ها از گرفتن قربانی دوباره جلوگیری کنیم.
کد خبر: ۹۵۱۲۲۳۵
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹

محل نفوذ فرقه تروریستی منافقین در مدارس و دانشگاه ها/روشنگری و جلوگیری از نفوذ در جامعه به همت انجمن نجاتبه گزارش خبرنگار بسیج، کارگاه بازخوانی جنایات منافقین با حضور خبرنگاران شهرستان شاهرود در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود برگزار شد.
در این نشست علی مرادی مسئول انجمن نجات استان سمنان، ثریا عبداللهی مسئول انجمن استان اردبیل و علی اکرامی مسئول انجمن نجات استان خوزستان حضور داشتند.
در ابتدا علی مرادی مسئول انجمن نجات سمنان با بیان اینکه ۹ سال اسیر جنگی بوده و ۱۵ سال در فرقه تروریستی رجوی فعالیت داشته است و از سال ۱۳۸۳ وارد کشور شده و تاکنون به طول فعال در شناخت فرقه تروریستی رجوی فعالیت می‌کند، افزود: انجمن نجات توسط جمعی از اعضای سابق مجاهدین به منظور نجات رفقایی که هنوز در اسارت ذهنی و حتی عینی این سازمان هستند و کمک به خانواده‌های رنج کشیده آنان تأسیس شده است.
او ادامه داد: فرقه تروریستی رجوی (سازمان مجاهدین خلق) سالیان سال است که بسیاری از افراد صدیق و فداکار این کشور را در اسارت ذهنی و حتی عینی خود نگاه داشته و از آنان در جهت امیال رهبری سازمان سوء استفاده مینماید.
مسئول انجمن نجات استان سمنان با بیان اهداف این انجمن خاطر نشان کرد: نجات دوستان و همرزمان سابق از چنگال فرقه تروریستی رجوی و برقراری پیوند‌های عاطفی از دست رفته و رشته‌های گسسته آنان با خانواده و عزیزان چشم براهشان و کمک به نجات یافتگان از سازمان برای وصل به خانواده و برقراری اتحاد خانواده‌های فروپاشیده و شروع زندگی مجدد شرافتمندانه و برقراری ارتباط بین خانواده‌ها و عزیزان در بندشان در عراق و یاری به خانواده‌هایی که در فراق عزیزانشان سالهاست در رنج و حرمان به سر میبرند و تلاش برای التیام زخم‌های کهنه آنان و افشاگری بر علیه فرقه تروریستی رجوی و آگاه نمودن جوانان پرشور و ساده دل از واقعیات درون سازمان به منظور جلوگیری از به اسارت در آمدن آنان در چنگال اهریمنی فرقه است.
محل نفوذ فرقه تروریستی منافقین در مدارس و دانشگاه ها/روشنگری و جلوگیری از نفوذ در جامعه به همت انجمن نجاتاو با بیان اینکه انجمن نجات بعد از سرنگونی صدام و ورود خانواده‌ها مقابل پادگان اشرف و ملاقات با بچه‌های خود شکل گرفت، گفت: این انجمن غیر دولتی و ثبت وزارت کشور است تا با افشاگری جنایات در راستای رهایی دربندان این فرقه تروریستی کمک کند و در سراسر ایران در مراکز استان‌ها دفتر دارد و سایتی نیر در این راستا راه اندازی شده است.
مرادی با اشاره به انجمن آسیلا در آلبانی در راستای کمک به افراد جداشده از این فرقه در این کشور و ارتباط با انجمن نجات اضافه کرد: قبلا عضوگیری فرقه فیزیکی بود، اما امروز از طریق فضای مجازی انجام می‌شود و افراد بعد از ماه‌ها متوجه می‌شوند گرفتار این فرقه شده اند.
او با بیان اینکه در زمان عضوگیری این فرقه بچه‌ها را به بهانه‌های مختلف می‌دزدیدند گفت: به عنوان نمونه ۲۴۰ نفر را از کشور‌های حوزه خلیج فارس به بهانه کار و حقوق عالی به پادگان اشرف منتقل کردند و یا اینکه فرزند خانم عبداللهی را در ترکیه به بهانه حمایت از ورزش قهرمانی ربودند و وارد فرقه کردند.
مسئول انجمن نجات سمنان با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما روشنگری فرقه رجوی و جلوگیری از نفوذ آن‌ها در اذهان جوانان کشور است، افزود: در حوادث اخیر نیز متاسفانه از طریق فضای مجازی عده‌ای به دام این گروهک تروریستی افتادند.
او با اشاره به شعار زن زندگی آزادی که مریم رجوی سر می‌دهد، افزود: همه این‌ها دروغ است و زنان در این فرقه تحت شکنجه هستند و مجبورند لباس متحدالشکل حتی با رنگ مورد نظر تشکیلات بپوشند و حق استفاده از حتی یک کرم ساده ندارند و این‌ها واقعیت این فرقه تروریستی است.
عضو جدا شده گروهک منافقین با تاکید بر اینکه محل نفوذ فرقه رجوی الان مدارس و دانشگاه هاست گفت: تلاش ما این است با حضور در مدارس و دانشگاه‌ها و روشنگری در خصوص این فرقه از گرفتن قربانی دوباره جلوگیری کنیم و در حوزه سایبری نیز فعالیت داریم.
محل نفوذ فرقه تروریستی منافقین در مدارس و دانشگاه ها/روشنگری و جلوگیری از نفوذ در جامعه به همت انجمن نجاتعلی اکرامی نیز با بیان اینکه در سال ۱۳۵۸ در دانشکده نفت آبادان با جریان مجاهدین خلق آشنا شدم و از سال ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۳ مخفی بودم و بعد از پاکستان به عراق رفتم افزود: در ستاد مرکزی گروهک منافقین مسئولیت‌های مختلفی داشته و عضو شورای مرکزی سازمان بودم.
او با تاکید بر اینکه انجمن نجات مردم نهاد است گفت: تلاش کرده ایم با ایجاد ارتباط با نهاد‌های بین المللی در جهت منافع خود حرکت کنیم و نامه نگاری و تجمعات مختلف در داخل کشور و خارج داشته ایم.
عضو جدا شده گروهک منافقین با اشاره به بررسی سازمان ملل و اعلام اینکه گروهک منافقین در کشور پایگاه مردمی ندارد اظهار کرد: این کروهک اکنون ابزاری برای آزاد جمهوری اسلامی ایران است.
او با اشاره به اینکه ارزیابی از افراد جدا شده از منافقین و آمار هر استان مشخص است افزود: از سال ۱۳۸۱ تاکنون جذب نیروی فیزیکی سازمان نداشته و هر چه هستند برای قبل از این تاریخ است و خانواده‌های آنان در داخل کشور شناسایی شده و بسیاری با نظام هماهنگ هستند و عده‌ای معدود همچنان با گروهک ارتباط دارند.
اکرامی با تاکید بر اینکه ما از مجاهدین خلق که مدعی دموکراسی و آزادی هستند خواهانیم مجامع بین المللی ۲۴ ساعت اعضای این گروهک را آزاد کنند تا حداقل نیروهایشان حق تعیین سرنوشت خود را داشته باشند.
او با تاکید بر تلاش برای نجات و ارتباط خانواده‌ها با فرزندان خود در این گروهک بر روشنگری از اقدامات این گروهک در کشور و سطح بین المللی تصریح کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین