حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود از اجرای ۵۸۱ پروژه عمرانی برق‌رسانی در این شهرستان خبر داد و گفت: مجموع اعتبارات هزینه‌شده برای اجرای این طرح‌ها ۴۰۷ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال است.
کد خبر: ۹۵۱۲۲۳۶
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۹

۵۸۱ پروژه عمرانی برق‌رسانی در شاهرود اجرا شدبه گزارش خبرگزاری بسیج، جمال فرخ‌زاده، مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای ۵۸۱ پروژه عمرانی برق‌رسانی در حوزه صنعت توزیع برق این شهرستان، مجموع اعتبارات هزینه‌شده برای اجرای این طرح‌ها را ۴۰۷ میلیارد و ۱۴۵ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این پروژه‌ها در سال ۱۴۰۱ به انجام رسیده است.
او بیان کرد: از عمده‌ترین طرح‌ها و پروژه‌های انجام‌شده در سال گذشته اصلاح و بهینه‌سازی ۸۸ هزار و ۳۸۹ متر شبکه فشارمتوسط و فشارضعیف در شهرستان شاهرود بوده است.
مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود ادامه داد: در راستای هوشمندسازی شبکه، تعداد ۱۰۷ دستگاه کنتور‌های هوشمند طرح فهام توسط مدیریت توزیع برق شاهرود نصب شده که با این تعداد، مجموع کنتور‌های نصب شده به یک‌هزار و ۴۳۱ دستگاه رسیده است.
فرخ‌زاده با اشاره به فعالیت‌های این مدیریت در سال ۱۴۰۱، به احداث و افزایش ظرفیت ۵۲ دستگاه پست هوایی در نقاط مختلف شهرستان شاهرود اشاره کرد و افزود: مجموع ظرفیت پست‌های توزیع برق این شهرستان به مقدار ۱۸۹ هزار و ۲۷ مگاولت آمپر رسیده است.
او برق‌دار شدن روستای کلاغ زیلی از توابع بخش بیارجمند در راستای محرومیت‌زدایی و مهاجرت معکوس خبر داد و گفت: تبدیل شبکه فشارضعیف هوایی به کابل خودنگهدار، تعویض پایه‌های فرسوده برق و نصب پایه‌های جدید به‌منظور برق‌رسانی برای مشترکان جدید ازجمله اقدامات انجام‌شده در راستای طرح بهارستان روستایی این مدیریت بوده است.
مدیر توزیع برق شهرستان شاهرود به طرح جایگزینی کابل خودنگهدار به جای شبکه‌های سیمی فشارضعیف هوایی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: درمجموع در مناطق شهری بالغ‌بر ۶۵ هزار متر از این نوع کابل‌ها برای سال ۱۴۰۱ جایگزینی صورت گرفته است.
فرخ‌زاده با بیان اینکه در سال قبل دو هزار و ۴۲۶ مشترک جدید جذب مدیریت توزیع برق شهرستان شاهرود شده‌اند، اضافه کرد: تعداد مشترکان این شهرستان به عدد ۱۰۶ هزار و ۱۶۸ عدد رسیده است.
او بیان کرد: اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق روستا‌های دزیان، قلعه بالا، دستبو، غزازان، مغان و دیزج در قالب طرح بهارستان، احداث ۱۵ دستگاه پست هوایی عمومی به‌منظور بهبود پروفیل ولتاژ و ایجاد زیرساخت برای تأمین برق متقاضیان جدید، تأمین روشنایی معابر و اصلاح و بهینه‌سازی تجهیزات و تأسیسات این مدیریت از اهم برنامه‌های پیش‌بینی‌شده برای سال ۱۴۰۲ است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین