خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مسئول آموزش نظامی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز؛  
سرهنگ صادقی پور عنوان کرد: از شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه شروع و تا ۲۳ اردیبهشت با حضور تعداد ۱۳۷۰ نفر از دانش آموزان شهرستان البرز که شامل دو بخش مرکزی و محمدیه تمام شد. 
کد خبر: ۹۵۱۲۳۱۶
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷

قزوین_ سرهنگ دوم پاسدار علی صادقی پور مسئول آموزش نظامی مسئول آموزش نظامی سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز در گفتگو با خبرنگار بسیج بیان کرد: درس آمادگی دفاعی در مدارس در دو بخش که بخش اول بصورت تئوری توسط دبیران محترم آمادگی دفاعی تدریس شد در بخش دوم ، سه مرحله اردوی آمادگی آمادگی دفاعی را داریم که توسط آموزش نظامی سپاه ناحیه اجرا شد.

مسئول آموزش نظامی ناحیه امام رضا علیه السلام شهرستان البرز عنوان کرد: دو مرحله اول با عناوین جهاد تبیین، آشنایی با دفاع مقدس، خود امدادی و دگر امدادی، امداد و نجات،تاکتیک رزم مقدماتی،جهت یابی و... توسط مربیان آمادگی دفاعی خواهر وبرادر، در خدمت دانش آموزان عزیز پایه های نهم، دهم و دوازدهم دختر و پسر بودیم. 

سرهنگ صادقی پور افزود: مرحله سوم اردوی عملی، میدان تیر و آشنایی با سلاح و اصول و مهارت های تیراندازی می‌باشد که در میدان تیر واردوگاه ناحیه در خدمت دانش آموزان عزیز پایه دهم و دوازدهم پسر هستیم.این برنامه طبق برنامه ریزی وانجام جلسات کمیته مشترک بین سپاه وآموزش وپرورش، از شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه شروع و تا ۲۳اردیبهشت با حضور تعداد ۱۳۷۰ نفر از دانش آموزان شهرستان البرز که شامل دو بخش مرکزی و محمدیه تمام شد. 

وی تصریح کرد: کلاس های این مرحله با ستون کشی و پیاده روی به مسافت ۲ الی ۳ کیلومتر آغاز وبا کلاس شناخت عوارض زمین و آموزش سلاح شناسی، باز و بست سلاح و اصول و مهارت های تیراندازی ادامه و توسط مربیان وافسران عزیز میدان تیر اجرا شد.

وی گفت: در بحث آمادگی دفاعی دختران عزیز پایه های نهم،دهم ودوازدهم نیز تمام برنامه های فوق الذکرتوسط مربیان گرامی وبا تلاش وبرنامه ریزی بسیج دانش آموزی خواهران به تعداد بیش از ۳۰۰۰ نفربه اجرا در می آید که با توجه به اینکه دختران در میدان تیر حضور نخواهند داشت ،کلاس آشنایی با سلاح واصول و مهارتهای تیر اندازی بصورت تئوری در مدارس انجام شد.

صادقی پور درپایان ضمن تقدیر و تشکراز فرماندهی محترم سپاه ناحیه امام رضا علیه السلام وهمکارن خودم ،از زحمات سازمان بسیج دانش آموزان وکلیه مربیان گرامی که مارا دراین ماموریت یاری نموده اندتقدیر و تشکر را دارم وامیدوارم با عنایت خداوند این ما موریت را به نحو احسن و بدون حادثه به پایان برسانیم و در ابتدا رضایت خداوند و آقا امام زمان و در مرحله بعد رضایت دانش آموزان و سپس مسئولین محترم آموزش و پرورش و فرماندهان محترم سپاه را در پی داشته باشد.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها