حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- حجت الاسلام رستم ممی زاده؛ به عنوان سرپرست سازمان اساتید، طلاب و روحانیون سپاه عاشورا معرفی شد.
کد خبر: ۹۵۱۲۳۲۵
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در آیین معارفه سرپرست سازمان اساتید، طلاب و روحانیون سپاه استان، با بیان اینکه نیاز به سازماندهی داریم، گفت: 
نبود انسجام نیروهای انقلابی موجب می شود دچار مشکل شویم و در موضع انفعال بمانیم.
حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی با اشاره به تاکید به استراتژی جذب حداکثری رهبر انقلاب، افزود: باید در این راستا دارای هدف باشیم چراکه در صورت داشتن هدف موفقیت حاصل می شود.
وی یادآور شد: در انتصاب ها کسانی را منتصب کنیم که شناختی به کارهای فرهنگی ندارند و به نیت پر کردن برنامه ها، اجرای برنامه نکنیم که نتیجه و خروجی مثبت ندارد.
حجت الاسلام سرایی اضافه کرد: نقش مساجد تربیت نیروهای ارزشمند است که امروز این خلاء احساس می شود.
وی خاطرنشان کرد: برای اداره کردن مجموعه خود فکر، تبادل نظر و اندیشه ورزی کنید، ضعف هارا با تلاش و همفکری برطرف کنید تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

حجت الاسلام سرایی در ادامه از بسیجی به عنوان پاسدار دین پاسدار انقلاب نام برد و افزود: معنای بسیجی بودن در میدان بودن، روحیه جهادی داشتن و محافظه کار نبودن است و در جایی که مسایل انحرافی و زاویه با انقلاب را شاهد بودیم باید حامی دین باشیم و نگذاریم انحرافات ریشه دار شوند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین