حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز در گردهمایی ائمه جمعه و جماعت شمال غرب و صدرا گفت: بد خواهان دین زدایی را محور جدایی نسل جوان از عقاید و مکتب دنبال می‌کنند.
کد خبر: ۹۵۱۲۳۲۹
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز در گردهمایی ائمه جمعه و جماعت شمال غرب و صدرا با اشاره به اینکه دشمنان نسل امروز نوجوان نشانه گرفته تا عقبه مردمی نظام را از اعتقادات جدا کنند گفت :بد خواهان دین زدایی را محور جدایی نسل جوان از عقاید و مکتب دنبال می کنند.

سرهنگ احمدی جابری تصریح کرد : مسیر ارشاد و راهنمایی با برخی کوتاهی ها و عدم ارتباط گیری با نوجوانان مهمترین مشکل امروز جامعه ماست .

این مقام سپاهی تصریح کرد : بدخواهان با آتش تهیه گسترده نوجوانان را دچار شبهه و شک و تردید کرده اند و دچار سردرگمی شده اند که راهکار ارتباط گیری و تبیین مسائل است .

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت : بسیج مسجد ، هیات امنا و امام جماعت نقش محوری در هدایت و جذب نسل جوان امروز دارد وبا وحدت و همدلی و کار فرهنگی در جذب جوان بسیار موثر است.

بد خواهان، دین زدایی را محور جدایی نسل جوان از عقاید و مکتب دنبال می کنند

 

بد خواهان، دین زدایی را محور جدایی نسل جوان از عقاید و مکتب دنبال می کنند

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها