حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به همت کانون‌های مساجد استان فارس؛
با همکاری کانون‌های مساجد فارس از سوی موسسه «حضرت خدیجه (س)» در قم و برنامه تلویزیونی «سمت خدا» بیش از یک هزار و ۲۰۰ بسته گوشت نذری قربانی بین نیازمندان استان فارس توزیع می‌شود.
کد خبر: ۹۵۱۲۳۳۲
|
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، برنامه توزیع گوشت نذری در سطح استان فارس امروز ۲۴ اردیبهشت ماه با همکاری موسسه «حضرت خدیجه (س)» در قم و برنامه تلویزیونی «سمت خدا» آغاز شده است که در محله های کم برخوردار شیراز و شهرستان های فیروزآباد، کوار، نورآباد، رستم استان اجرا خواهد شد.

بنا به این گزارش، این برنامه هر ۲ ماه یکبار در ماه های قمری اجرا می شود و تاکنون بیش از 22 تن گوشت قربانی نذری بین نیازمندان استان فارس توزیع شده است.

به گزارش بسیج، گوشت های نذری به تعداد یکهزار و 200 بسته یک کیلو و 500 گرمی با ارزش تقریبی قریب چهار میلیارد ريال است که در انتخاب مناطق توزیع، محوریت روستا های کم برخوردار و مناطق حاشیه نشین شهر و همچنین خانواده های نیازمند درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها