حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک از برگزاری جشنواره کتاب خوانی رضوی درحسینیه گلزار شهدا غرب شهرکرد خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۲۳۵۳
|
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۶:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ یوسف سلیمانی منفرد افزود: جشنواره کتاب خوانی رضوی به همت کتابخانه های عمومی شهرستان شهرکرد، مدرسه فارابی و هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک با حضور معلمین و تعداد 200نفر از دانش آموزان ابتدایی برگزار شد.

مسئول هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک گفت: در این جشنواره از دانش آموزان برگزیده تجلیل بعمل آمد، تلاوت آیات قرآن، سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، همخوانی سرود سلام فرمانده توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های اولین روز بود.

سلیمانی منفرد، در حاشیه این مراسم با اشاره به کمکهای مومنانه گفت: هفته گذشته از مدارس محله اشکفتک توسط هیأت رزمندگان اسلام اشکفتک سرکشی بعمل آمد و مبلغ 45 میلیون ریال برای حل مشکلات این مدارس کمک انجام شد.

همچنین مسئول کتابخانه های عمومی استان در خصوص آشنا نمودن دانش آموزان با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و کتابخوانی مطالبی بیان کرد و در ادامه رییس آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان شهرکرد نیز از دست اندرکاران این جشنواره تقدیر کرد پایان از عزیزان حاضر در برنامه پذیرایی شد.

ارسال نظرات