حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سوم خرداد و سالروز ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان عسلویه برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۲۶۲۲
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از عسلویه، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی بزرگداشت سوم خرداد سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در شهرستان عسلویه به ریاست سجاد شیخیانی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری عسلویه و با حضور سرهنگ اسماعیل  تاجیک فرمانده سپاه خاتم النبیاء (ص) شهرستان عسلویه، شهرداران، دهیاران در محل فرمانداری برگزار شد. 

سرهنگ اسماعیل تاجیک فرمانده سپاه شهرستان عسلویه اظهار داشت: در سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیان گذار انقلاب اسلامی 500 زائر در قالب کاروان های زیارتی برای شرکت در مراسم گرامیداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره)از شهرستان عسلویه اعزام خواهند شد و برنامه ریزی در خصوص اعزام، اسکان و تغذیه زائران با بهره گیری از تجربیات موفق گذشته و هم افزایی دستگاه های اجرائی انجام شده است .

فرمانده سپاه شهرستان عسلویه با اشاره به برنامه‌های شاخص این رویداد فرهنگی در شهرستان تصریح کرد:در شهرستان عسلویه همزمان با سراسر کشور برنامه‌های گرامیداشت عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)و قیام خونین پانزده خرداد با هدف شناخت مکتب امام خمینی (ره) و معرفی آن به جامعه با تکیه بر جهادتبیین برگزار می شود.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین