حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه کازرون در جمع کارکنان ناحیه که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) برگزار شد گفت: مقابله با انحرافات فکری و اخلاقی از مهمترین رسالت امام صادق (ع) در دوران امامت وی است.
کد خبر: ۹۵۱۲۷۵۰
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کازرون در جمع کارکنان ناحیه که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) در نمازخانه ناحیه برگزار شد اظهار داشت: مقابله با انحرافات فکری و اخلاقی از مهمترین رسالت امام صادق (ع) در دوران امامت وی است.

وی با بیان اینکه ما باید با سیره علمی و عملی ائمه اطهار(ع) آشنا شویم و با رفتار خود سیره آنان را به مردم معرفی کنیم، افزود: یکی از بزرگترین سمت‌هایی که به پیروان اهل بیت(ع) داده می‌شود این است که با رفتار حسنه خود بتوانند امیرالمومنین(ع) را در جامعه معرفی کنند.

حجت الاسلام محمدی با بیان اینکه ما باید با سیره علمی و عملی ائمه اطهار(ع) آشنا شویم و با رفتار خود سیره آنان را به مردم معرفی کنیم، افزود: یکی از بزرگترین سمت‌هایی که به پیروان اهل بیت(ع) داده می‌شود این است که با رفتار حسنه خود بتوانند امیرالمومنین(ع) را در جامعه معرفی کنند.

وی اضافه داشت: فضایل و مناقب امام صادق (ع) بر کسی پوشیده نیست، و در تمامی عصرها همواره نه تنها معلم شیعیان بلکه معلم تمامی افراد بوده اند.

مسئول دفتر نمایندگی در سپاه کازرون تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که در دین اسلام همواره دارای اهمیت فراوانی بوده، صبر و شکیبایی است، حقیقت صبر همان استقامت و تحمل رنج برای دست یافتن به هدف است که امام صادق(ع) آن را داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها