حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه ناحیه امام هادی(ع) به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۱۲۸۰۰
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سرهنگ پاسدار علی شعبانی فرمانده سپاه ناحیه امام هادی(ع) در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بیست‌وهفتم اردیبهشت، به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نشان از اهمیت بسیار زیاد آگاهی و اطلاع رسانی در عصر حاضر دارد.

روابط عمومی، رکنی موثر و اثرگذار در عرصه اطلاع رسانی است، تاکید رهبر فرزانه انقلاب بر اهمیت روابط عمومی ها به عنوان "بهترین نمایانگر اوضاع داخلی سازمان ومنعکس کننده چگونگی مسائل سازمان ها"گواهی بر نقش بی بدیل روابط عمومی در یک سازمان است.

روابط‌ عمومی‌ حلقه رابط بین مردم‌ و‌سازمان‌هاست و تقویت این نهاد، تقویت این حلقه ارتباطی است، روابط عمومی صرفا مبلغ یک دستگاه یا سازمان در بین مردم نیست بلکه نماینده مردم در آن سازمان نیز به حساب می‌آید. 

روابط عمومي در سازمان ها نقش هاي زيادي را بر عهده دارند كه از آن جمله مي توان به توزيع اطلاعات، انجام تبليغات و برقراري ارتباط دو سويه بين مخاطبان و مديريت سازمان اشاره كرد.

در عصری که اطلاع رسانی در بستر فضای مجازی سواد رسانه ای را با چالش مواجه کرده است، جایگاه روابط عمومی می تواند در موفقیت سازمان‌ها و ادارات دوچندان شود.

 اگرچه همه بر جایگاه روابط عمومی اتفاق نظر دارند اما این حرفه و فن تخصصی زمانی می تواند به بهترین شکل عمل کند که کمبودها و محدودیت های سازمانی، نیروی انسانی و مالی نداشته باشد.

 حقیر از طرف پاسداران و بسیجیان سپاه‌ ناحیه امام هادی(ع)، بیست ‌وهفتم اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندرکاران و کارکنان زحمتکش روابط عمومی‌های سازمان‌ها، نهادها و دستگاه‌های کشوری و لشکری مخصوصا استان البرز و روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) تبریک گفته و موفقیت آن‌ها را در تقویت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین