حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول روابط عمومی و رسانه، معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی البرز در یادداشتی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
کد خبر: ۹۵۱۲۸۰۲
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، محمد جواد شاهمرادی مسئول روابط عمومی و رسانه، معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی البرز، در یادداشتی فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن یادداشت بدین شرح است:

روابط عمومی در هر سازمان و نهاد باید درست تبیین شود

باید در هر سازمان و نهاد نقش روابط عمومی درست تبیین شود. علیرغم اینکه تعاریف روابط عمومی بسیار گسترده است باید بدانیم، مسئولین روابط عمومی در نهادها و سازمان ها نقش اعتماد سازی دارند.

اگر ما مسئولین و متولیان روابط عمومی ها بدانیم و بشناسیم که چه نقش مهمی را در نهاد خود ایفا می کنیم نسبت به مسئولیت محول شده خود تعهد و دغدغه بیشتری پیدا می کنیم، ماهیت نقش روابط عمومی ارتباط نزدیک میان عموم مردم و سازمان مورد نظر می باشد پس با این نوع نگاه روابط عمومی چرخ دنده اصلی پیشرو یک سازمان و نهاد است. 

با توجه به نقش روابط عمومی ها که برقراری اعتماد بین عموم مردم و سازمان و نهاد مربوط است؛ باید در نظر داشت که صداقت یکی از شروط اصلی پیشرفت روابط عمومی است، می‌بایست صادقانه نگاه، رفتار و صحبت کرد، صادقانه تصمیم گرفت و صادقانه اعتمادسازی کرد.

ما متولیان روابط عمومی و رسانه برای موفقیت در اینکه سازمان خود را در قلب های مردم جای دهیم باید صادقانه اعتماد سازی و تبلیغ کنیم.

مجدد ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به همکاران و فعالین این عرصه تبریک و تهنیت می دارم. 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین