خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تعداد ۴۳۰ غذای گرم به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) با همت گروه های جهادی حوزه مقداد و خیرین بین خانواده‌های محروم شهرجنت مکان توزیع شد.  
کد خبر: ۹۵۱۲۸۰۳
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۵

توزیع  غذای گرم به مناسبت شهادت امام صادق (ع) در گتوند

سرهنگ پاسدار علی جعفری در گفتگو با خبرنگار بسیج گتوند با اشاره به اینکه هدف از این اقدام جهادی ترویج فرهنگ مذهب جعفری و توجه به محرومان و مستضعفان جامعه است، تصریح کرد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره امام جعفر صادق (ع) و ائمه اطهار (ع) از مهم‌ترین هدف ما در انجام این کار خیر است.

 

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند با بیان اینکه لقمه پاک در جامعه هدایت‌کننده است، افزود: اهل‌بیت (ع) توجه ویژه‌ای به اطعام مستمندان جامعه داشتند و به همین دلیل گروه‌های جهادی وخیرین نیز به مناسبت شهادت رئیس مذهب تشیع، امام جعفر صادق (ع) با لطف خیرین اقدام به توزیع چهارصد و سی پرس غذای گرم در مناطق شهر جنت مکان کردند.

 

جعفری با اشاره به اینکه مسئولان باید به محرومان جامعه نگاه ویژه‌ای داشته باشند گفت: گروه جهادی و خیرین در حد توان همواره در مناسبت‌های خاص به فکر محرومان و مستمندان جامعه است.

توزیع  غذای گرم به مناسبت شهادت امام صادق (ع) در گتوند

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین