خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه ناحیه گتوند از برگزاری آیین سوگواری و عزاداری سالروز شهادت امام صادق (ع) در مساجد و هیات های مذهبی با حضور نوجوانان و جوانان شهرستان گتوندخبر داد
کد خبر: ۹۵۱۲۸۰۴
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۶

سرهنگ پاسدار علی جعفری در گفتگو با خبرنگار بسیج گتوند با تاکید بر برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم، اظهار داشت: آئین عزاداری متمرکز هیئات مذهبی شهرستان گتوند به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.

 

وی در ادامه با اشاره به ویژگی‌های بسیار ارزشمند ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، امام جعفر صادق (ع) و با تاکید بر الگو گرفتن از سبک زندگی امام صادق (ع)، افزود: نگاه خاص امام صادق (ع) به موضوع تعلیم و تربیت و پرورش شاگردانی ممتاز برای ترویج فرهنگ ناب قرآنی و اسلامی می‌تواند بهترین الگو برای فعالان فرهنگی، قرآنی و مجموعه‌های حوزه تعلیم و تربیت باشد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر برگزاری مراسم سوگواری شهادت امام جعفر صادق (ع) در تکایا، مساجد و بقاع متبرکه و اماکن مذهبی، خاطر نشان کرد: علما و روحانیون، هیئات مذهبی، تشکل‌های دینی و مردم ولایتمدار شهرستان گتوند آئین عزاداری شهادت امام جعفر صادق (ع) را به صورت منظم در این شهرستان برگزار کردند و عشق و ارادت خود را به این امام همام نشان خواهند داد.

 

جعفری درپایان از هیئت زوارالزهرا پایگاه بلال،پایگاه شهدای مهاجر،پایگاه شهید محمدی حوزه امام علی ع و پایگاه سلمان فارسی حوزه امام حسن مجتبی (ع) و پایگاه شهدا حوزه مقداد بابت برگزاری این مراسم تشکر کردند.

برگزاری آیین سوگواری سالروز شهادت امام صادق (ع) درگتوند

 

برگزاری آیین سوگواری سالروز شهادت امام صادق (ع) درگتوند

ارسال نظرات
پرطرفدارترین