حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کد خبر: ۹۵۱۲۸۴۲
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسبج، سردار اشعری سرپرست قرارگاه منطقه ای ثامن الائمه ع نیروی زمینی سپاه در یادواره ۵۰ شهید منطقه اوغاز گفت: دشمن با بالغ بر ۳۰۰ رسانه در حال بمباران افکار و اعتقادات جوانان ما هست.
سردار اشعری گفت:این مردم ولی نعمت های ما هستند هرچه داریم از شهدا و ایثارگران داریم و مردم بزرگواری که همراه ولایت فقیه در مقابل دشمن ایستادگی کردند و دشمن از اینها سیلی خورد
سردار اشعری ادامه داد: سه روز بعداز انقلاب ۵۷ دشمن به تلاش خود برای به زمین زدن این حرکت شروع کرد و امروز هم همچنان نا امیدی و شکست را در بوق و کرنا میکند.
 این یادگار مقدس افزود:امروز دشمن یک جنگ ترکیبی شروع کرده برای تضعیف دین مردم برای توهین به قران،توهین به شهیدوتوهین به مسجد
فته گران در فتنه اخیر گفتند میخواهیم کاری بکنیم که ناموس در این کشور معنایی نداشته باشد.لکن راه به جایی نخواهند بردتا زمانی که در قاعده ی ولایت فقیه حرکت کنیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها