حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول امور مساجد استان مرکزی از فعالیت قرارگاه‌های محله اسلامی با محوریت بسیج در سطح استان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۲۸۵۰
|
۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ار دلیجان؛ محسن خلجی حاشیه همایش تحقق محله اسلامی با محوریت مساجد در دلیجان گفت: بسیج نماد ما می‌توانیم در ابعاد مختلف است و هرکجا که بسیجیان ورود پیدا کرده‌اند بزرگترین حماسه‌ها خلق شده و بسیج در گام دوم انقلاب برای تحقق ایران قوی و خودکفایی گام بر می‌دارد.

مسئول امور مساجد استان مرکزی با اشاره به اینکه پایه و اساس برنامه‌ها در بسیج مساجد است، گفت: بسیج فرصت ساز است و همه امکانات و افراد جامعه را برای انجام کارهای بزرگ گرد هم می‌آورد، افزود: بسیج محدودیت‌ها و تهدیدات را به فرصت‌های بزرگ تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه تشکیل قرارگاه‌های محله اسلامی با محوریت بسیج در سطح استان مرکزی در دستور کار قرار گرفته، گفت: این مهم در راستای حل مشکلات مناطق حاشیه نشین و خدمت صادقانه به مردم در بخش‌های مختلف از جمله اهداف قرارگاه‌های محله محور است.

خلجی بیان کرد: ۱۴۲ قرارگاه محله اسلامی در استان مرکزی راه‌اندازی شد و شناسایی آسیب‌ها و نیازسنجی در مناطق استان در حال انجام است.

وی تأکید کرد: رویکرد قرارگاه‌های محله محور مسجد محوری عمل کردن است و بسیاری از موفقیت‌ها در طول انقلاب اسلامی به برکت مساجد است و لذا در گام دوم انقلاب احیای مساجد یک ضرورت مهم محسوب می‌شود.

مسئول امور مساجد استان مرکزی افزود: این پنجمین همایش قرارگاه محله اسلامی در سال ۱۴۰۲ در سطح شهرستان‌ها و نواحی مقاومت و هفتمین جلسه توجیهی برنامه سال ۱۴۰۲ بود که الحمدلله و به یاری خدا توسط معاونت بسیج مساجد و محلات استان در سال ۱۴۰۲ برگزار شد.

وی ادامه داد: در کل برنامه توجیه تشکیل شورای قرارگاه محله اسلامی در شهرهای زرندیه، فراهان، خمین، محلات و دلیجان برگزار شده و برنامه توجیهی سال علاوه بر نواحی فوق در ساوه و شازند نیز ویژه فرماندهان حوزه و مسئولین بسیج مساجد و محلات نواحی انجام شده است.

خلجی خاطرنشان کرد: از نیمه دوم سال قبل نیز تاکنون همایش توانمندسازی ارکان مساجد در ۸ نقطه استان مرکزی با حضور ارکان مساجد و با بودجه امور مساجد برگزار شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پرطرفدارترین