حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به مناسبت نزدیک شدن به سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر، پیاده روی یگانی پایوران همراه با برنامه های شاد متنوع فرهنگی با حضور پیشکسوتان بازنشسته شهر مبارکه، نیروهای انتظامی، کلیه نیروهای پایور، فرماندهان واعضای شورای لشکر14امام حسین(علیه السلام) به همراه گردانهای امام حسین(علیه السلام) در کنار گذر رودخانه زاینده رود از محل سد نکوآباد تا پارک سرارود برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۱۳۶۷۳
|
۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷

‌به گزارش خبرگزاری بسیج از لشکر14امام حسین(علیه السلام)، به مناسبت نزدیک بودن به سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر، پیاده روی یگانی پایوران همراه با برنامه های شاد متنوع با به مناسبت نزدیک شدن به سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر، پیاده روی یگانی پایوران همراه با برنامه های شاد متنوع فرهنگی با حضور پیشکسوتان بازنشسته شهر مبارکه، نیروهای انتظامی، کلیه نیروهای پایور، فرماندهان واعضای شورای لشکر14امام حسین(علیه السلام) به همراه گردانهای امام حسین(علیه السلام) در کنار گذر رودخانه زاینده رود از محل سد نکوآباد تا پارک سرارود برگزار گردید.

مسئول روابط عمومی وتبلیغات لشکر14امام حسین(علیه السلام) با اعلام این خبرگفت: روزی که ارتش متجاوز بعثی بعد از حدود چهل روز نبرد بی امان با تعدادی اندک از نیروهای مردمی(بدون اسلحه) با هلهله و شادی وارد خرمشهر شد، تمام ارزشهای اسلامی وانسانی را زیر پا گذاشت، این گونه به جهانیان القا کرد که این پیروزی یعنی اعلان شکست انقلاب و نظامی است که ادعا دارد بر مبنای ارزشای انسانی ومذهبی بنا نهاده شده است، وقتی صدام از خرمشهر یک دژ به ظاهر نفوذ ناپذیر ساخت و بر ویرانه های شهر عربده می کشید، در تخیل هیچ یک از دشمنان نمی گنجید که این دژ خانه عنکبوتی است و با وزیدن قهرالهی از هم گسیخته خواهد شد.

این مسئول در ادامه افزود: در همین راستا با توجه به نزدیک شدن به ایام سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر، کلیه نیروهای لشکر14امام حسین(علیه السلام) به همراه فرماندهان و گردانهای امام حسین(علیه السلام) از محل سد نکوآباد زیباشهر پیربکران تا پارک سرارود مبارکه پیاده روی بلندی را انجام دادند.

در پایان این پیاده روی در پارک سرارود برنامه های متنوع فرهنگی برای نیروها از جمله مداحی پیرغلام حاج حسین هاشم پور با نوای گرم خود در وصف امیرالمومنین علی(علیه السلام) و همچنین مسابقه طناب کشی، خاطره گویی شاد و دیگر رقابتهای شاد و مفرح توسط فرهنگی لشکر برگزار گردید.

لازم به ذکر است که در پایان این برنامه از پیشکسوتان حاضر در این برنامه تقدیر وتشکرشد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار