حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به همت کمیته خادمین شهدا شهرستان فارسان به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه و روز دختر، مراسم جشنی با عنوان یک روز به یاد ماندنی در محل پارک قلمستان فارسان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۴۳۸۳
|
۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۱۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت و روز دختر مراسم جشنی در پارک قلمستان شهرستان فارسان با حضور خواهران بسیجی و عموم مردم برگزار شد.

در این مراسم جشن که تحت عنوان پویش یک روز به یاد ماندنی برگزار گردید برنامه های متنوعی نظیر ایستگاه نقاشی کودکان و نوجوانان، ایستگاه مشاوره و سلامت و برنامه های مختلف توسط گروه های ورزشی و نمایشی اجرا گردید.

در پایان این برنامه نیز از دخترانی که معصومه نام داشتند و همچنین تعدادی از کودکان و نوجوانان شرکت کننده در ایستگاه نقاشی و همچنین مجریان نمایش های ورزشی تجلیل شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار