خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کتاب «به سوی خرمشهر» مجموعه ای است به نویسندگی «عبدالرحیم سوارنژاد»، صفحه آرایی «محسن فروزانفر» و ویراستاری «مصطفی سوارنژاد» که به روایت رزمندگان شوشتر از عملیات بیت المقدس پرداخته است.
کد خبر: ۹۵۱۴۶۵۲
|
۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج خوزستان، کتاب «به سوی خرمشهر» مجموعه ای است به نویسندگی «عبدالرحیم سوارنژاد»، صفحه آرایی «محسن فروزانفر» و ویراستاری «مصطفی سوارنژاد» که به روایت رزمندگان شوشتر از عملیات بیت المقدس پرداخته است.

 

این کتاب در 148 صفحه توسط انتشارات «سرزمین نور» منتشر شده و قرار است که در کنگره ملی شهدای خوزستان از آن رونمایی شود.

 

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

 

شب دومی که قرار بود عملیات انجام شود، 15 کیلومتری جاده اهواز به خرمشهر یکی از برادران آنچنان با خدا راز و نیاز می‌کرد و عاشقانه منتظر نوشیدن شربت شهادت بود و روحیه بچه‌ها را به شدت بالا برده بود.

 

در آن روز به ما گفتند که اولین شهید شوشتر «منصور پنیریان» بود که همانجا به همرزم خودم یعنی «سید هاشم مصطفایی» گفتم: خوابم تعبیر شده و اولین خبر شهادت رسید و به شوخی به دوستان گفتم که در خواب من بوده اند و باید آماده شهادت شوند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین