حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
- رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از صدور مجوز جذب پیمانی ۶۵۶ نفر در این دانشگاه خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۴۷۰۷
|
۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۹

صدور مجوز استخدام ۶۵۶ نفر در دانشگاه علوم‌ پزشکی اهواز

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان؛  دکتر محمدحسین سرمست در توضیح این خبر گفت: این مجوز استخدام از محل مجوز "شماره ۱۰۲۵۵۸" مربوط به تاریخ ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۱ سازمان اداری استخدامی کشور جهت تامین نیروی انسانی مراکز جدیدالاحداث و توسعه یافته دانشگاه است.

 

وی ادامه داد: این افراد از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی و تخصصی مطابق با دستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون مصوب هیات امنا و با شرایط اعلامی معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه استخدام خواهند شد.

 

گفتنی است، عناوین استخدامی، محل خدمت و شرایط برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور دارای هفت معاونت شامل آموزشی، بهداشتی، دانشجویی فرهنگی، پشتیبانی، تحقیقات و فناوری، غذا و دارو و درمان، ۲۱ شبکه بهداشت و درمان، ۱۱ دانشکده، ۳۰ بیمارستان و ۱۶ مرکز آموزش بهورزی است که به ارائه خدمات در سطح استان مشغول است.

 

این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه‌های مادر و تیپ یک در سطح کشور مطرح بوده و در رتبه‌بندی تعداد مقالات،در بین ۱۰ دانشگاه برتر کشور قرار دارد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین
آخرین اخبار