حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
گروه جهادی صادقین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بن، پای کار تکمیل واحد های مسکونی نیازمندان است.
کد خبر: ۹۵۱۴۷۲۱
|
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ گروه جهادی صادقین (پایوران) ناحیه مقاومت بسیج بن در آستانه حماسه سوم خرداد ماه، سالروز فتح خرمشهر که یادآور جهاد بی نظیر رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است، در جهادی دیگر در عرصه های عمرانی و محرومیت زدایی به یاری نیازمندان شتافتند.

گروه جهادی صادقین سپاه شهرستان روز دوشنبه اول خردادماه، با حضور در ۲ عرصه ی مسکن در حال احداث برای نیازمندان در شهرهای بن و یانچشمه در قالب یک کار جهادی به فعالیت پرداختند.

این برنامه با تلاش بسیج سازندگی شهرستان بن درمقاطع گوناگون و به مناسبت های مختلف در تمام نقاط شهرستان بن برگزار می شود‌.

سرهنگ پاسدار محسن کریمی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بن در حاشیه این اردوی جهادی گفت: ۴۴ گروه جهادی فعال در شهرستان بن سازماندهی شده اند که از این تعداد ۱۳ گروه جهادی در عرصه های عمرانی و محرومیت زدایی فعالیت می کنند.

همچنین مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان بن گفت: امسال به مدد الهی و با همت گروه های جهادی ۱۱ واحد مسکن برای نیازمندان شهرستان بن احداث خواهد شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار